SAFRANBOLU TATLI VE YUFKA EVİ ÜSKÜDAR

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Daye Kadın Sk. No: 27/B, Selimiye, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Safranbolu Tatlı ve Yufka Evi firması İstanbul ili Üsküdar ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 48 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Safranbolu+Tatlı+ve+Yufka+Evi+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Safranbolu Tatlı ve Yufka Evi Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Üsküdar İlçesi Daye Kadın Sk. No: 27/B, Selimiye, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış, Yufkacılar sektörlerinde faaliyettedir.
Safranbolu Tatlı ve Yufka Evi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Safranbolu Tatlı ve Yufka Evi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Safranbolu Tatlı ve Yufka Evi firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Kasım 2017 Salı Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 342 89 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 48 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz