SAHRA BAKLA-HUMUS-KEBAP SALONU ANTAKYA

* BAKLA VE HUMUS ESMESİ
* KİLO İLE HUMUS SATIŞI
* ET -TAVUK KEBAP ÇEŞİTLERİ
* TAVUK İZGARA ÇEŞİTLERİ
* ET -TAVUK -BALIK PİŞİRİMİ
* EV VE İŞYERLERİNE SERVİS YAPİLİR  

SALİ GUNU KAPALİYİZ 

Yetkili Kişi
Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz
AKEVLER MH.A.FİTNAT HANIM CD.NO:67 (SİMGE MARKET KARŞISI)  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Bizi Takip Edin
Kayıt ve Bitiş Tarihi
14.09.2012 - 27.07.2021
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
SAHRA BAKLAHUMUSKEBAP SALONU ANTAKYA Hatay Firma Rehberi Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/sahra-bakla-humus-kebap-salonu #SAHRA #BAKLAHUMUSKEBAP #SALONU #ANTAKYA #Hatay #Firma #Rehberi #SAHRABAKLA-HUMUS-KEBAP #BAKLA-HUMUS-KEBAPSALONU #SALONUANTAKYA #SAHRABAKLA-HUMUS-KEBAPSALONUANTAKYA #HatayFirma #FirmaRehberi #HatayFirmaRehberi
SAHRA BAKLA-HUMUS-KEBAP SALONU Firması NESİM SIKAR Yönetiminde hatay ili antakya ilçesinde Kebapçılar, Bakla ve Humus Salonları, Pişirimciler sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 419 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 14 kişi tarafından aranmıştır.
SAHRA+BAKLA-HUMUS-KEBAP+SALONU+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

SAHRA BAKLA-HUMUS-KEBAP SALONU İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

SAHRA BAKLA-HUMUS-KEBAP SALONU Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

SAHRA BAKLA-HUMUS-KEBAP SALONU Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

SAHRA BAKLA-HUMUS-KEBAP SALONU Hakkında

SAHRA BAKLA-HUMUS-KEBAP SALONU Firmamız NESİM SIKAR Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Akevler Mahallesi AKEVLER MH.A.FİTNAT HANIM CD.NO:67 (SİMGE MARKET KARŞISI) Adresinde faaliyettedir.
SAHRA BAKLA-HUMUS-KEBAP SALONU Kebapçılar, Bakla ve Humus Salonları, Pişirimciler, Aile Kebap Salonu, Paket Sipariş, Kebap Salonu, Kebap, Humus Salonu sektörlerinde hizmet vermektedir.
SAHRA BAKLA-HUMUS-KEBAP SALONU Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir SAHRA BAKLA-HUMUS-KEBAP SALONU firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
SAHRA BAKLA-HUMUS-KEBAP SALONU firmamıza İstek ve taleplerinizi 10 Ağustos 2020 Pazartesi Günü 07:30 ile 21:00 Arası Açık iletebilir veya 0 (326) 227 14 ... Sabit Telefonu, 0 (534) 056 14 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 419 kişi Ziyaret etmiş, 14 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 11 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.