MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ÖZEL FATMA SATAR SANAT AKADEMİSİ (SANATORIUM MÜZİK VE BALE) DEFNE

Bu Firma, Firma Rehberim sitesinde pasif durumdadır. Kaybettiği ziyaretçi sayısı: 15
Bu alanı görebilmek için lütfen üye girişi yapınız... Üye Ol Giriş Yap
Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Güvenlik Kodu
Telefonu Görmek için Lütfen Güvenlik Kodunu Girin!
Adresimiz
Dursunlu Mh. Lazkiye Cd. M.Kemal Bulvarı Hasan Yılmaz Apt. No:1
İl, İlçe & Mahallemiz
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.09.2012 - 15.09.2021
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firması FATMA SATAR Yönetiminde Hatay ili Defne ilçesinde Müzik Kursları, Dans Okulları, Piyano Kursu sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2021 yılı içerisinde 857 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 2 kişi tarafından aranmıştır.
Milli+Eğitim+Bakanlığı+Özel+Fatma+Satar+Sanat+Akademisi+(Sanatorıum+Müzik+Ve+Bale)+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt Hatalıysa Bildir
Değerli Kulanıcımız Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) adlı firmanın size ait oldugunu düşünüyorsanı sahibiyim tuşunu tıklayarak formu doldurup bizimle iletişime geçebilir Giriş bilgilerini mail ve sms ile alabilir veya firmanızı tüm bilgilerini aktfi olarak görünmesini istiyorsanız üyelik yükselt tuşunu tıklayarak ücretli üyeliklerimizden birini seçip firma adlı sayfanızı aktif edebilir ve safamızdaki İletişim bilgilerinn hatalı oldugunu düşünüyorsanız Hata Bildir Tuşunu tıklayarak bize bildirebiliriniz.
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Yetkili: FATMA SATAR Adresi: Dursunlu Mh. Lazkiye Cd. M.Kemal Bulvarı Hasan Yılmaz Apt. No:1, Hatay, Defne, Dursunlu Sektörü: Müzik Kursları, Dans Okulları, Piyano Kursu, Piyano Eğitim Merkezleri, Müzik Evleri Telefonu: 0 (326) 213 13 ** 0 (536) 540 41 ** Ziyaretçi:857/2

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Hakkında

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firmamız FATMA SATAR Yönetiminde Hatay İlinde Defne İlçesi Dursunlu Mahallesi Dursunlu Mh. Lazkiye Cd. M.Kemal Bulvarı Hasan Yılmaz Apt. No:1 Adresinde faaliyettedir.
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Müzik Kursları, Dans Okulları, Piyano Kursu, Piyano Eğitim Merkezleri, Müzik Evleri sektörlerinde Hatay Defne bölgesinde hizmet vermektedir. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) firmamızı beğenebilir, yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) firmamıza istek ve taleplerinizi 18 Eylül 2021 Cumartesi Günü 08:00 ile 20:00 Arası Açık iletebilir veya Sabit Telefonu 0 (326) 213 13 **, Cep Telefonu 0 (536) 540 41 ** ve Whatsapp ile arayabilir, bize yazabilir SMS atabilir, e-posta adresimiz: fatma-nebilsatar@hotmail.com ve web adresimiz: www.sanatoriumbale.com sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) firmamızı 2021 yılı içerisinde 857 kişi ziyaret etmiş, 2 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 7 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiş, 2 kişi haber, ilan ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için firmamızı takip etmektedir.
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) için Sıkça Sorulan Sorular
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firmasının Adresi Nerde, Nerede?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firması Sahibi, Yetkilisi, Sorumlusu, İşletmecisi Kim?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firması Sabit Telefon Numarası, Cep Telefonu Numarası Kaç?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firması Hangi İlde Faaliyette?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firması Hangi İlçede Faaliyette?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firması Hangi Mahallede Çalışıyor?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firmasına Nasıl Gidilir?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firması Ne İş Yapıyor?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Açılış Kapanış Zamanı, Çalışma Saatleri Kaçla Kaç Arası?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Hangi Ürünleri, Hizmetleri Çeşitlerini Sunuyorlar?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Hangi Modelleri, Ürünleri, Çeşitleri Satıyor?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Fiyat Aralığı Ne Kadar?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Harita Konumu Ne, Yol Tarifi Ne, Nasıl Gidilir?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Hangi Sektörlerde, Faaliyet Alanları Nelerdir?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Kaç Yılında, Nerede, Kim Tarafında Kuruldu?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Hangi Bölgelere Hizmet Veriyor?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) İletişim Bilgileri Neler, Nasıl Ulaşabilirim?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Hangi Hizmetleri Sunuyor?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Web Site Adresi Nedir?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Kaç Kişi Çalışıyor?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) E-mail, E-posta, KEP mail, Adresi Nedir?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Nasıl Mesaj Atabilirim?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Nasıl Yorum Yazabilirim?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Nasıl Şikayet Bildirebilirim?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firması Fotoğrafları, Resimleri Nerede?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Sosyal Medya Hesapları, Facebook, İnstagram, Twitter, YouTube Sayfaları Nelerdir?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) En Güncel Bilgileri Nerede?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) En Çok Ne Zaman Ziyaret Edilir?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Türkiye'de Hangi Bölgede Hizmet Veriyor?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firmasını mi Arıyorsunuz?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Sayfasını Sosyal Medyada Nasıl Paylaşabilirim?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firma Rehberi Sayfası Hangisi?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firma Sayfası Hangi Tarihte Eklemiştir?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firması İle Nasıl İletişim Kurabilirim?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firması Ödemeleri Nakit, Temassız Teslimat Kart, Kredi Kartı veya Elden Taksit Kabul Ediyorumu?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firmasında Hangi Kampanyalar Mevcut?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) İçin Yapılan Son Dakika Haberleri Varmı?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Hangi Sektörlere Kayıtlı, Faaliyet Alanları Ne?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Yetkili Servis, Teknik Servisleri Nerede?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firması Hangi Vergi Dairesine Bağlı, Vergi Numarası Nedir?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Sayfasına Kaç Yıldız Puan Verilmiş, Nasıl Yıldız Puan Verebilirim?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firması Son Güncellemeleri Neler?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firmasına Mesaj Atsam, Telefon Bıraksam Beni Ararlar mı?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firmasından Ürün ve Hizmetleri için Nasıl Fiyat Teklifi Alabilirim?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firmasına, İşletmesine Ait Bilgileri Nasıl Güncelleyebilirim?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Ev ve İşyerlerine Teknik Servis, Paket Servis Hizmeti Sunuyormu?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Adlı İşletme Hakkında Daha Fazla Detaylı Bilgi Nasıl Alabilirim?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firmamız Google, Yandex, Bing, Yahoo Arama motorlarından Ne Kadar Ziyaret Ediliyor?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Sayfamız Google, Yandex, Bing, Yahoo Arama Motorları Sıralamasında Kaçıncı Sırada?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Online, Firma, Şirket, İşletme Sayfası Hangisidir?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Tanıtım Yazısı Nedir, Yöntemleri Neler, Firmamın Tanıtımını, İşyeri Tanıtımı, Dükkan Tanıtımı Ücretsiz Nasıl Yapılır?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Satış ve Servis Noktaları, Hizmet Noktaları, Satış Merkezleri, Satış Temsilcileri, Bayileri Listesi Nerede?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Nasıl Görüşme Talebi, Rezervasyon veya Randevu Saati Alabilirim?
Bu Firmanın Sahibi misiniz?