MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ÖZEL FATMA SATAR SANAT AKADEMİSİ (SANATORIUM MÜZİK VE BALE) DEFNE

BALE - PİYANO - KEMAN  - GİTAR - BAĞLAMA - RESİM

HEYKEL - HALK OYUNLARI - KONSERVATUARA HAZIRLIK BATERİ  ÇELLO

HATAY'da SANAT SERTİFİKASI VEREN TEK SANAT OKULU

Yetkili Kişi
Sabit Telefon

Lütfen Numarayı Firma Rehberim'den Aldığınızı İletir misiniz!
Cep Telefonu

Lütfen Numarayı Firma Rehberim'den Aldığınızı İletir misiniz!
Çalışma Saatlerimiz
Adresimiz
Dursunlu Mh. Lazkiye Cd. M.Kemal Bulvarı Hasan Yılmaz Apt. No:1
İl, İlçe & Mahallemiz
Bizi Takip Edin
Web Adresimiz
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.09.2012 - 15.09.2023 | 11 Yıldır Üyemiz.
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firması FATMA SATAR Yönetiminde Hatay ili Defne ilçesinde Müzik Kursları, Dans Okulları, Piyano Kursu sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2023 yılı içerisinde 40 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 0 kişi tarafından aranmıştır.
Milli+Eğitim+Bakanlığı+Özel+Fatma+Satar+Sanat+Akademisi+(Sanatorıum+Müzik+Ve+Bale)+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Haberleri

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Defne HİZMETE DEVAM EDİYOR!

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firması Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Yönetiminde Hatay ili Defne ilçesinde Müzik Kursları, Dans Okulları, Piyano Kursu, Piyano Eğitim Merkezleri, Müzik Evleri,', sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2021 yılı içerisinde 33 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 33 kişi tarafından aranmıştır.

Mehmet Katırcıoğlu | 20 Haziran 2021 07:50

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Hakkında

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firmamız FATMA SATAR Yönetiminde Hatay İlinde Defne İlçesi Dursunlu Mahallesi Dursunlu Mh. Lazkiye Cd. M.Kemal Bulvarı Hasan Yılmaz Apt. No:1 Adresinde faaliyettedir.
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Müzik Kursları, Dans Okulları, Piyano Kursu, Piyano Eğitim Merkezleri, Müzik Evleri sektörlerinde Hatay Defne bölgesinde hizmet vermektedir. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) firmamızı beğenebilir, yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) firmamıza istek ve taleplerinizi 29 Ocak 2023 Pazar Günü Kapalı iletebilir veya Sabit Telefonu 0 (326) 213 13 **, Cep Telefonu 0 (536) 540 41 ** ve Whatsapp ile arayabilir, bize yazabilir SMS atabilir, e-posta adresimiz: fatma-nebilsatar@hotmail.com ve web adresimiz: www.sanatoriumbale.com sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) firmamızı 2023 yılı içerisinde 40 kişi ziyaret etmiş, 0 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 12 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiş, 3 kişi haber, ilan ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için firmamızı takip etmektedir.
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) için Sıkça Sorulan Sorular
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firmasının Adresi Nerde, Nerede?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firması Sahibi, Yetkilisi, Sorumlusu, İşletmecisi Kim?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firması Sabit Telefon Numarası, Cep Telefonu Numarası Kaç?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firması Hangi İlde Faaliyette?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firması Hangi İlçede Faaliyette?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firması Hangi Mahallede Çalışıyor?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firmasına Nasıl Gidilir?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firması Ne İş Yapıyor?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Açılış Kapanış Zamanı, Çalışma Saatleri Kaçla Kaç Arası?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Hangi Ürünleri, Hizmetleri Çeşitlerini Sunuyorlar?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Hangi Modelleri, Ürünleri, Çeşitleri Satıyor?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Fiyat Aralığı Ne Kadar?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Harita Konumu Ne, Yol Tarifi Ne, Nasıl Gidilir?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Hangi Sektörlerde, Faaliyet Alanları Nelerdir?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Kaç Yılında, Nerede, Kim Tarafında Kuruldu?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Hangi Bölgelere Hizmet Veriyor?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) İletişim Bilgileri Neler, Nasıl Ulaşabilirim?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Hangi Hizmetleri Sunuyor?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Web Site Adresi Nedir?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Kaç Kişi Çalışıyor?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) E-mail, E-posta, KEP mail, Adresi Nedir?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Nasıl Mesaj Atabilirim?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Nasıl Yorum Yazabilirim?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Nasıl Şikayet Bildirebilirim?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firması Fotoğrafları, Resimleri Nerede?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Sosyal Medya Hesapları, Facebook, İnstagram, Twitter, YouTube Sayfaları Nelerdir?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) En Güncel Bilgileri Nerede?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) En Çok Ne Zaman Ziyaret Edilir?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Türkiye'de Hangi Bölgede Hizmet Veriyor?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firmasını mi Arıyorsunuz?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Sayfasını Sosyal Medyada Nasıl Paylaşabilirim?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firma Rehberi Sayfası Hangisi?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firma Sayfası Hangi Tarihte Eklemiştir?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firması İle Nasıl İletişim Kurabilirim?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firması Ödemeleri Nakit, Temassız Teslimat Kart, Kredi Kartı veya Elden Taksit Kabul Ediyorumu?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firmasında Hangi Kampanyalar Mevcut?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) İçin Yapılan Son Dakika Haberleri Varmı?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Hangi Sektörlere Kayıtlı, Faaliyet Alanları Ne?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Yetkili Servis, Teknik Servisleri Nerede?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firması Hangi Vergi Dairesine Bağlı, Vergi Numarası Nedir?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Sayfasına Kaç Yıldız Puan Verilmiş, Nasıl Yıldız Puan Verebilirim?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firması Son Güncellemeleri Neler?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firmasına Mesaj Atsam, Telefon Bıraksam Beni Ararlar mı?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firmasından Ürün ve Hizmetleri için Nasıl Fiyat Teklifi Alabilirim?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firmasına, İşletmesine Ait Bilgileri Nasıl Güncelleyebilirim?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Ev ve İşyerlerine Teknik Servis, Paket Servis Hizmeti Sunuyormu?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Adlı İşletme Hakkında Daha Fazla Detaylı Bilgi Nasıl Alabilirim?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Firmamız Google, Yandex, Bing, Yahoo Arama motorlarından Ne Kadar Ziyaret Ediliyor?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Sayfamız Google, Yandex, Bing, Yahoo Arama Motorları Sıralamasında Kaçıncı Sırada?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Online, Firma, Şirket, İşletme Sayfası Hangisidir?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Tanıtım Yazısı Nedir, Yöntemleri Neler, Firmamın Tanıtımını, İşyeri Tanıtımı, Dükkan Tanıtımı Ücretsiz Nasıl Yapılır?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Satış ve Servis Noktaları, Hizmet Noktaları, Satış Merkezleri, Satış Temsilcileri, Bayileri Listesi Nerede?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Nasıl Görüşme Talebi, Rezervasyon veya Randevu Saati Alabilirim?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) İşletmesi Firmasi Kaç Yıldır Firma Rehberi Üyesidir?
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Fatma Satar Sanat Akademisi (Sanatorıum Müzik Ve Bale) Kurumu, Firmasından Hangi Alanlarda, Konularda Danışmanlık, Teknik Destek veya Bilgi Alabiliriz?