ŞEFİN AİLE KEBAP VE GÖZLEME SALONU FATİH

Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
Mahmut Paşa Yokuşu Kürkçü Han Daire: 24, Eminönü/Cağaloğlu,  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
12.06.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
ŞEFİN AİLE KEBAP VE GÖZLEME SALONU FATİH İstanbul Firma RehberimŞEFİN AİLE KEBAP VE GÖZLEME SALONU FATİH İstanbul Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Şefin Aile Kebap ve Gözleme Salonu Firması İstanbul ili Fatih ilçesinde Restaurantlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 2 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Şefin+Aile+Kebap+ve+Gözleme+Salonu+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Şefin Aile Kebap ve Gözleme Salonu Hakkında

Şefin Aile Kebap ve Gözleme Salonu Firmamız İstanbul İlinde Fatih İlçesi Mahmut Paşa Yokuşu Kürkçü Han Daire: 24, Eminönü/Cağaloğlu, Adresinde faaliyettedir.
Şefin Aile Kebap ve Gözleme Salonu Restaurantlar sektörlerinde hizmet vermektedir.
Şefin Aile Kebap ve Gözleme Salonu Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Şefin Aile Kebap ve Gözleme Salonu firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Şefin Aile Kebap ve Gözleme Salonu firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 519 10 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 2 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
Bu Firmanın Sahibi misiniz?