Ambalaj ve Plastik Firmaları

Adres: Yavuz Selim Mah. Bağcılar
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: ÜNİVERSİTE MAH FİRUZKÖY BULVARI BAĞLAR İÇİ CADDESİ SARIGÜL SOK NO : 6 / B AVCILAR / İSTANBUL
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Yer: Düzce, Merkez
Adres: Düzce
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Demirhendek Cad.no 103 Altindag , Ankara
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Akçeşme Mah. 2612 Sk. No: 9
Beğeni: 2 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
2 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Doğu Sanayi Sitesi 13. Blok No:6 Yenibosna
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Yeşiloba Mah. Metal Sanayii Sitesi. 27. Blok No:3
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Yer: Hatay, Antakya
Adres: İZZET GÜÇLÜ CAD. ADA ÇARŞISI NO:8
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Ambalaj ve Plastik - Ambalaj ve Plastik firmaları 8 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Ambalaj ve Plastik Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Ambalaj ve Plastik sektöründe 8 adet firma bulunmaktadır, Ambalaj ve Plastik sektörü 20 Eylül 2019 Cuma günü tarihi itibari ile 9090 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Ambalaj ve Plastik sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Ambalaj ve Plastik, En Popüler Ambalaj ve Plastik, En Çok Aranan Ambalaj ve Plastik, En Beğenilen Ambalaj ve Plastik, En İyi Ambalaj ve Plastik, En Yeni Ambalaj ve Plastik, En Yakın Ambalaj ve Plastik, En Güncel Ambalaj ve Plastik, Ambalaj ve Plastik Nerede?
Adana Ambalaj ve Plastik, Adıyaman Ambalaj ve Plastik, Afyonkarahisar Ambalaj ve Plastik, Ağrı Ambalaj ve Plastik, Aksaray Ambalaj ve Plastik, Amasya Ambalaj ve Plastik, Ankara Ambalaj ve Plastik, Antalya Ambalaj ve Plastik, Ardahan Ambalaj ve Plastik, Artvin Ambalaj ve Plastik, Aydın Ambalaj ve Plastik, Balıkesir Ambalaj ve Plastik, Bartın Ambalaj ve Plastik, Batman Ambalaj ve Plastik, Bayburt Ambalaj ve Plastik, Bilecik Ambalaj ve Plastik, Bingöl Ambalaj ve Plastik, Bitlis Ambalaj ve Plastik, Bolu Ambalaj ve Plastik, Burdur Ambalaj ve Plastik, Bursa Ambalaj ve Plastik, Çanakkale Ambalaj ve Plastik, Çankırı Ambalaj ve Plastik, Çorum Ambalaj ve Plastik, Denizli Ambalaj ve Plastik, Diyarbakır Ambalaj ve Plastik, Düzce Ambalaj ve Plastik, Edirne Ambalaj ve Plastik, Elazığ Ambalaj ve Plastik, Erzincan Ambalaj ve Plastik, Erzurum Ambalaj ve Plastik, Eskişehir Ambalaj ve Plastik, Gaziantep Ambalaj ve Plastik, Giresun Ambalaj ve Plastik, Gümüşhane Ambalaj ve Plastik, Hakkari Ambalaj ve Plastik, Hatay Ambalaj ve Plastik, Iğdır Ambalaj ve Plastik, Isparta Ambalaj ve Plastik, İstanbul Ambalaj ve Plastik, İzmir Ambalaj ve Plastik, Kahramanmaraş Ambalaj ve Plastik, Karabük Ambalaj ve Plastik, Karaman Ambalaj ve Plastik, Kars Ambalaj ve Plastik, Kastamonu Ambalaj ve Plastik, Kayseri Ambalaj ve Plastik, Kıbrıs Ambalaj ve Plastik, Kilis Ambalaj ve Plastik, Kırıkkale Ambalaj ve Plastik, Kırklareli Ambalaj ve Plastik, Kırşehir Ambalaj ve Plastik, Kocaeli Ambalaj ve Plastik, Konya Ambalaj ve Plastik, Kütahya Ambalaj ve Plastik, Malatya Ambalaj ve Plastik, Manisa Ambalaj ve Plastik, Mardin Ambalaj ve Plastik, Mersin Ambalaj ve Plastik, Muğla Ambalaj ve Plastik, Muş Ambalaj ve Plastik, Nevşehir Ambalaj ve Plastik, Niğde Ambalaj ve Plastik, Ordu Ambalaj ve Plastik, Osmaniye Ambalaj ve Plastik, Rize Ambalaj ve Plastik, Sakarya Ambalaj ve Plastik, Samsun Ambalaj ve Plastik, Şanlıurfa Ambalaj ve Plastik, Siirt Ambalaj ve Plastik, Sinop Ambalaj ve Plastik, Şırnak Ambalaj ve Plastik, Sivas Ambalaj ve Plastik, Tekirdağ Ambalaj ve Plastik, Tokat Ambalaj ve Plastik, Trabzon Ambalaj ve Plastik, Tunceli Ambalaj ve Plastik, Türkiye Ambalaj ve Plastik, Uşak Ambalaj ve Plastik, Van Ambalaj ve Plastik, Yalova Ambalaj ve Plastik, Yozgat Ambalaj ve Plastik, Zonguldak Ambalaj ve Plastik illerindeki Ambalaj ve Plastik sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Plastik ambalaj petrol rafinelerinden çıkan çeşitli ürünlerin petrokimya tesislerinde işlenmesi ile elde edilir. Dünyada üretilen toplam petrolün sadece % 4'ü plastik üretimi için kullanılmaktadır. Plastik üretiminde kullanılan bu %4 oranının ise sadece %3'ü plastik ambalaj üretiminde kullanılmaktadır. Plastikler hem daha az malzeme ile daha çok ambalaj üretilebileceği için, hem de şekil verme kolaylığından dolayı sektörde daha da tercih edilebilir bir hale gelmiştir.

Plastiklerin ambalaj uygulamalarında kullanılmaya II. Dünya Savaşı'ndan sonra başlanmıştır.1950'li yıllarda yaygın olarak kullanılmaya başlayan plastik ambalajlar 1970'den günümüze gelinen dönemde ise artarak ivme kazanmıştır.

Pet (Polietilen teraftalat) Ambalajlar

Polyester ailesine ait termoplastik bir malzemedir. Isıl işlenmesine bağlı olarak, amorf (şeffaf) ve yarı-kristal (opak ve beyaz) malzeme olarak mevcuttur. En önemli kullanım avantajı, tamamen geri dönüşebilir olmasıdır.

 PVC (PoliVinil Klorür) Ambalajlar

Sert ve esnek olarak iki tür PVC malzemesi vardır. Bitkisel yağlar ve şampuan şişeleri, çamaşır suyu ve şeffaf sıvı deterjan kapları, sıvı motor yağı şişeleri, yapay deriler, pencere temizleme ürünleri, taze et kapları, ketçap şişeleri, yumuşak oyuncaklar, elektriksel yalıtımlar, çatı malzemeleri, borular ve pencere çerçevesi malzemeleri PVC'den yapılmaktadır.