Reyhanlı Antrepo Firmaları

Adres: Cumhuriyet Mh. Fevzi Çakmak Cd. Kemal Altunlu İş Hanı Kat:3 No:17/302
Beğeni: 3 kişi beğendi Firma Türü: normal
3 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Hatay Reyhanlı Antrepo - Antrepo Hatay Reyhanlı firmaları 5 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Reyhanlı Antrepo Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Hatay Reyhanlı Antrepo Alternatif Arama Seçenekleri
Reyhanlı Antrepo sektöründe 5 adet firma bulunmaktadır, Antrepo sektörü 21 Kasım 2019 Perşembe günü tarihi itibari ile 17549 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Reyhanlı Antrepo sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Reyhanlı Antrepo, En Popüler Reyhanlı Antrepo, En Çok Aranan Reyhanlı Antrepo, En Beğenilen Reyhanlı Antrepo, En İyi Reyhanlı Antrepo, En Yeni Reyhanlı Antrepo, En Yakın Reyhanlı Antrepo, En Güncel Reyhanlı Antrepo, Reyhanlı Antrepo Nerede?
Hatay İli Reyhanlı İlçesindeki Adabucak Antrepo, Ahmetbeyli Antrepo, Akyayla Antrepo, Alakuzu Antrepo, Bağlar Antrepo, Bahçelievler Antrepo, Bayır Antrepo, Beşaslan Antrepo, Bükülmez Antrepo, Çakiryiğit Antrepo, Cilvegözü Antrepo, Cüdeyde Antrepo, Cudeyde mah Antrepo, Cumhuriyet Antrepo, Davutpaşa Antrepo, Değirmenkaşı Antrepo, Esentepe Antrepo, Fevzipaşa Antrepo, Fidanlık Antrepo, Gazimürseltepesi Antrepo, Göktepe Antrepo, Gültepe Antrepo, Harran Antrepo, Karacanlik Antrepo, Karahüyük Antrepo, Karasüleymanli Antrepo, Konuk Antrepo, Kuletepe Antrepo, Kumtepe Antrepo, Kurtuluş Antrepo, Kuşakli Antrepo, Mehmetbeyli Antrepo, Merkez Antrepo, Mustafa Kemal Antrepo, Mustafakemal Antrepo, Nergizli Antrepo, Oğulpinar Antrepo, Öz Kurtuluş Antrepo, Paşahüyük Antrepo, Paşaköy Antrepo, Pınarbaşı Antrepo, Suluköy Antrepo, Tayfursökmen Antrepo, Terzihüyük Antrepo, Üçtepe Antrepo, Uzunkavak Antrepo, Varişli Antrepo, Yeni Antrepo, Yenişehir Antrepo, Yeşilova Antrepo mahallerindeki Antrepo sektöründeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Hatay Reyhanlı Antrepo Hakkında Detaylı Açıklama

Antrepo, gümrük vergisine konu olup da henüz vergi ve resimleri ödenmemiş malların korunduğu, gerekiyorsa küçük tamamlayıcı işlemlerin yapıldığı gümrük binalarına yakın olan bir tür depodur.

Antrepo; Gümrük mevzuatına tâbi olan eşyaların, gümrük gözetimi altındayken muhafaza edildiği ve ilgili dış ticaret işleminin tamamlanabilmesi için gerekli işlemlerin yapıldığı bir tür depodur.

Eşyanın gümrük mevzuatına uygun bir şekilde antrepoya konulması halinde muhafaza edilmesinde süre sınırlaması yoktur ve bu süre içerisinde vergilerin ödenmesinin gerekli olmadığı bir gümrük rejimidir.

Antrepolar; sadece antrepo işletmecisinin kendi eşyasını muhafaza edebildiği “özel” antrepolar ve herkes tarafından kullanılabilen “genel” antrepolar olarak iki çeşittir.

Eşyanın muhafaza edilmesi karşılığında antrepo işletmesiyle yapılan anlaşmaya uygun olarak ardiye ücreti ödenir; ücretin belirlenmesinde süre, hacim, nitelik ve benzeri etkenler önemlidir.