Kastamonu Abana Bağımsız Denetçi Firmaları

Kastamonu Abana Bağımsız Denetçi mi arıyorsunuz? | Bağımsız Denetçi Kastamonu Abana firmaları 7 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Kastamonu+Abana+Bağımsız+Denetçi Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Kastamonu Abana Bağımsız Denetçi Firmaları Abana Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleKastamonu Abana Bağımsız Denetçi Firmaları Abana Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 0.0 | 0 Oy
Kastamonu Abana Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Kastamonu Abana Bağımsız Denetçi Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Abana Bağımsız Denetçi sektöründe 7 adet firma bulunmaktadır, Bağımsız Denetçi sektörü 20 Şubat 2020 Perşembe günü tarihi itibari ile 16919 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Abana Bağımsız Denetçi sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Abana Bağımsız Denetçi, En Popüler Abana Bağımsız Denetçi, En Çok Aranan Abana Bağımsız Denetçi, En Beğenilen Abana Bağımsız Denetçi, En İyi Abana Bağımsız Denetçi, En Yeni Abana Bağımsız Denetçi, En Yakın Abana Bağımsız Denetçi, En Güncel Abana Bağımsız Denetçi, Abana Bağımsız Denetçi Nerede?
Kastamonu İli Abana İlçesindeki Akçam (Maca (Akçam Köyü) Bağımsız Denetçi, Ali Kahya (Akçam Köyü) Bağımsız Denetçi, Ali Onbaşi (Yeşilyuva Köyü) Bağımsız Denetçi, Altikulaç (Kadi (Altikulaç Köyü) Bağımsız Denetçi, Aşçi (Elmaçukuru Köyü) Bağımsız Denetçi, Badimana (Yakabaşi Köyü) Bağımsız Denetçi, Bağlık Bağımsız Denetçi, Çampinar (Çampinar Köyü) Bağımsız Denetçi, Çayırcık Bağımsız Denetçi, Çölmek (Altikulaç Köyü) Bağımsız Denetçi, Deles (Yeşilyuva Köyü) Bağımsız Denetçi, Denizbükü (Denizbükü Köyü) Bağımsız Denetçi, Elmaçukuru (Elmaçukuru Köyü) Bağımsız Denetçi, Göynükler (Göynükler Köyü) Bağımsız Denetçi, Gülen (Göynükler Köyü) Bağımsız Denetçi, Hacıveli Bağımsız Denetçi, Hamza (Yemeni Köyü) Bağımsız Denetçi, Kadiyusuf (Kadiyusuf Köyü) Bağımsız Denetçi, Kalafat (Göynükler Köyü) Bağımsız Denetçi, Karahacilar (Çampinar Köyü) Bağımsız Denetçi, Kartal (Kadiyusuf Köyü) Bağımsız Denetçi, Kayiş (Yemeni Köyü) Bağımsız Denetçi, Kerim (Altikulaç Köyü) Bağımsız Denetçi, Kirenpinari (Denizbükü Köyü) Bağımsız Denetçi, Kişlacik (Altikulaç Köyü) Bağımsız Denetçi, Koç (Yakabaşi Köyü) Bağımsız Denetçi, Konak (Göynükler Köyü) Bağımsız Denetçi, Konakören Bağımsız Denetçi, Kovalak (Çampinar Köyü) Bağımsız Denetçi, Kurtlama (Yemeni Köyü) Bağımsız Denetçi, Kuzgun (Akçam Köyü) Bağımsız Denetçi, Macar (Göynükler Köyü) Bağımsız Denetçi, Manav (Çampinar Köyü) Bağımsız Denetçi, Merkez Bağımsız Denetçi, Mollaahmet (Göynükler Köyü) Bağımsız Denetçi, Müsellim (Akçam Köyü) Bağımsız Denetçi, Nadar (Yeşilyuva Köyü) Bağımsız Denetçi, Olukyani (Yeşilyuva Köyü) Bağımsız Denetçi, Orza (Altikulaç Köyü) Bağımsız Denetçi, Paşa (Altikulaç Köyü) Bağımsız Denetçi, Recep (Göynükler Köyü) Bağımsız Denetçi, Soltu (Kadiyusuf Köyü) Bağımsız Denetçi, Tarakçi (Akçam Köyü) Bağımsız Denetçi, Tepe (Akçam Köyü) Bağımsız Denetçi, Terzi (Göynükler Köyü) Bağımsız Denetçi, Yakabaşi (Yaylas (Yakabaşi Köyü) Bağımsız Denetçi, Yemeni (Yemeni Köyü) Bağımsız Denetçi, Yeşilyuva (Yeşilyuva Köyü) Bağımsız Denetçi, Ziraatlik (Akçam Köyü) Bağımsız Denetçi, Ziyratlik (Elmaçukuru Köyü) Bağımsız Denetçi mahallerindeki Bağımsız Denetçi sektöründeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Kastamonu Abana Bağımsız Denetçi Hakkında Detaylı Açıklama

Bağımsız Denetçi : Herhangi bir kişi veya kuruluşa bağımlı olmadan, genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri ve esasları ışığında mali tabloların gerçeği yansıtıp yansıtmadığını araştıran kişidir. 3568 sayılı yasa ile denetim yetkisi SMMM ve YMM’lere verilmiştir.

Bu kişiler denetimleri sırasında faaliyet denetimi ve uygunluk denetimi de yaparlar.

Denetçi: Denetim faaliyetini yürüten, mesleki bilgi ve deneyime sahip, bağımsız davranabilen ve yüksek ahlaki nitelikler taşıyan uzman bir kişidir.
Bağımsız denetçi türleri:

- Yetkilendirilmiş Yeminli Mali Müşavirler (YMM) – Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM)

- SPK Tarafından kabul edilmiş dış denetim şirketleri

- Bankalar Bağımsız Denetçileri

Bağımsız Denetçiler: Herhangi bir kişi veya kuruluşa bağımlı olmadan, genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri ve esasları ışığında mali tabloların gerçeği yansıtıp yansıtmadığını araştıran kişidir. 3568 sayılı yasa ile denetim yetkisi SMMM ve YMM’lere verilmiştir. Bu kişiler denetimleri sırasında faaliyet denetimi ve uygunluk denetimi de yaparlar.