Gaziantep Bağımsız Denetim Firmaları

Gaziantep Bağımsız Denetim mi arıyorsunuz? | Bağımsız Denetim Gaziantep firmaları. Toplam 0 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Gaziantep+Bağımsız+Denetim Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!

Alternatif Gaziantep Bağımsız Denetim Firmaları

Assit Bağımsız Denetim
Sektörler: Muhasebeciler
Adres: Değirmiçem M. 14. S. 8 Efes İş Mrk. Kat: 5 16,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Gaziantep Bağımsız Denetim mi arıyorsunuz? | Bağımsız Denetim Gaziantep firmaları. Toplam 0 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Gaziantep Bağımsız Denetim Firmaları Gaziantep Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleGaziantep Bağımsız Denetim Firmaları Gaziantep Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 3.0 | 2 Oy
Gaziantep Bağımsız Denetim Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Gaziantep Bağımsız Denetim Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Gaziantep Bağımsız Denetim sektöründe 0 adet firma bulunmaktadır, Bağımsız Denetim sektörü 26 Şubat 2020 Çarşamba günü tarihi itibari ile 22182 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Gaziantep Bağımsız Denetim sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Gaziantep Bağımsız Denetim, En Popüler Gaziantep Bağımsız Denetim, En Çok Aranan Gaziantep Bağımsız Denetim, En Beğenilen Gaziantep Bağımsız Denetim, En İyi Gaziantep Bağımsız Denetim, En Yeni Gaziantep Bağımsız Denetim, En Yakın Gaziantep Bağımsız Denetim, En Güncel Gaziantep Bağımsız Denetim, Gaziantep Bağımsız Denetim Nerede?
Gaziantep İlindeki Araban Bağımsız Denetim, Gaziantep Merkez Bağımsız Denetim, İslahiye Bağımsız Denetim, Karkamış Bağımsız Denetim, Nizip Bağımsız Denetim, Nurdağı Bağımsız Denetim, Oğuzeli Bağımsız Denetim, Şahinbey Bağımsız Denetim, Şehitkamil Bağımsız Denetim, Yavuzeli Bağımsız Denetim ilçelerindeki Bağımsız Denetim sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Gaziantep Bağımsız Denetim Hakkında Detaylı Açıklama

Bağımsız denetim, işletmelerin yıllık finansal tablo ve diğer finansal bilgilerinin, bu tablo ve bilgiler için belirlenen kriterlere (örneğin, uluslararası finansal raporlama standartlarına) uygunluğu ve doğruluğu hususunda, makul güvence sağlayacak yeterli ve uygun bağımsız denetim kanıtlarının elde edilmesi amacıyla, genel kabul görmüş bağımsız denetim standartlarında öngörülen gerekli tüm bağımsız denetim tekniklerinin uygulanarak, defter, kayıt ve belgeler üzerinden denetlenmesi ve değerlendirilerek rapora bağlanmasını ifade eder.

Bağımsız Denetimin Amacı Nedir?

Finansal tabloların bağımsız denetiminin amacı; finansal tabloların finansal raporlama standartları doğrultusunda bir işletmenin finansal durumunu ve faaliyet sonuçlarını tüm önemli yönleriyle gerçeğe uygun ve doğru bir biçimde gösterip göstermediği konusunda bağımsız denetçinin görüş bildirmesini sağlamaktır.

Bağımsız Denetimin İlkeleri Nelerdir?

a) Mesleki şüphecilik; bağımsız denetçinin, sorgulayıcı bir yaklaşımla, kanıtların geçerliliğini incelemesi ve kanıtların, işletme yönetiminin açıklamaları ve diğer bilgi ve belgeler ile çelişki içinde olup olmadığını değerlendirmesidir.

b) Makul güvence; bağımsız denetim, finansal tabloların önemli bir yanlışlık içermediği konusunda makul bir güvenceyi sağlayacak şekilde tasarlanır. Makul güvence, bir bütün olarak finansal tabloların nitelik ve nicelik bakımından önemli bir yanlışlık içermediğine dair bir sonuca varmada yeterli ve uygun bağımsız denetim kanıtının toplanmasıdır.