Mersin Bağımsız Denetim Firmaları

Mersin Bağımsız Denetim - Bağımsız Denetim Mersin firmaları 4 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Mersin+Bağımsız+Denetim Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!

Alternatif Mersin Firmaları

Oskar Gayrimenkul
Sektörler: Emlakçılar
Yer: Mersin
Adres: Nusratiye Mh. Çakmak Cad. Şafak Apt. No: 106/D, İçel
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Mersin Bağımsız Denetim - Bağımsız Denetim Mersin firmaları 4 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Mersin Bağımsız Denetim Firmaları Mersin Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleMersin Bağımsız Denetim Firmaları Mersin Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 5.0 | 2 Oy
Mersin Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Mersin Bağımsız Denetim Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Mersin Bağımsız Denetim sektöründe 4 adet firma bulunmaktadır, Bağımsız Denetim sektörü 23 Ocak 2020 Perşembe günü tarihi itibari ile 21164 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Mersin Bağımsız Denetim sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Mersin Bağımsız Denetim, En Popüler Mersin Bağımsız Denetim, En Çok Aranan Mersin Bağımsız Denetim, En Beğenilen Mersin Bağımsız Denetim, En İyi Mersin Bağımsız Denetim, En Yeni Mersin Bağımsız Denetim, En Yakın Mersin Bağımsız Denetim, En Güncel Mersin Bağımsız Denetim, Mersin Bağımsız Denetim Nerede?
Mersin İlindeki Akdeniz Bağımsız Denetim, Anamur Bağımsız Denetim, Aydıncık Bağımsız Denetim, Bozyazı Bağımsız Denetim, Çamlıyayla Bağımsız Denetim, Erdemli Bağımsız Denetim, Gülnar Bağımsız Denetim, Gülnar (gülpınar) Bağımsız Denetim, Mersin Merkez Bağımsız Denetim, Mezitli Bağımsız Denetim, Mut Bağımsız Denetim, Silifke Bağımsız Denetim, Tarsus Bağımsız Denetim, Toroslar Bağımsız Denetim, Yenişehir Bağımsız Denetim ilçelerindeki Bağımsız Denetim sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Mersin Bağımsız Denetim Hakkında Detaylı Açıklama

Bağımsız denetim, işletmelerin yıllık finansal tablo ve diğer finansal bilgilerinin, bu tablo ve bilgiler için belirlenen kriterlere (örneğin, uluslararası finansal raporlama standartlarına) uygunluğu ve doğruluğu hususunda, makul güvence sağlayacak yeterli ve uygun bağımsız denetim kanıtlarının elde edilmesi amacıyla, genel kabul görmüş bağımsız denetim standartlarında öngörülen gerekli tüm bağımsız denetim tekniklerinin uygulanarak, defter, kayıt ve belgeler üzerinden denetlenmesi ve değerlendirilerek rapora bağlanmasını ifade eder.

Bağımsız Denetimin Amacı Nedir?

Finansal tabloların bağımsız denetiminin amacı; finansal tabloların finansal raporlama standartları doğrultusunda bir işletmenin finansal durumunu ve faaliyet sonuçlarını tüm önemli yönleriyle gerçeğe uygun ve doğru bir biçimde gösterip göstermediği konusunda bağımsız denetçinin görüş bildirmesini sağlamaktır.

Bağımsız Denetimin İlkeleri Nelerdir?

a) Mesleki şüphecilik; bağımsız denetçinin, sorgulayıcı bir yaklaşımla, kanıtların geçerliliğini incelemesi ve kanıtların, işletme yönetiminin açıklamaları ve diğer bilgi ve belgeler ile çelişki içinde olup olmadığını değerlendirmesidir.

b) Makul güvence; bağımsız denetim, finansal tabloların önemli bir yanlışlık içermediği konusunda makul bir güvenceyi sağlayacak şekilde tasarlanır. Makul güvence, bir bütün olarak finansal tabloların nitelik ve nicelik bakımından önemli bir yanlışlık içermediğine dair bir sonuca varmada yeterli ve uygun bağımsız denetim kanıtının toplanmasıdır.