Tekirdağ Bağımsız Denetim Firmaları

Tekirdağ Bağımsız Denetim mi arıyorsunuz? | Bağımsız Denetim Tekirdağ firmaları 0 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Tekirdağ+Bağımsız+Denetim Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!

Alternatif Tekirdağ Bağımsız Denetim Firmaları

Lr Bağımsız İş Ortağı Bahar Karagün
Adres: Çorlu / Tekirdağ
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Tekirdağ Bağımsız Denetim mi arıyorsunuz? | Bağımsız Denetim Tekirdağ firmaları 0 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Tekirdağ Bağımsız Denetim Firmaları Tekirdağ Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleTekirdağ Bağımsız Denetim Firmaları Tekirdağ Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 3.0 | 2 Oy
Tekirdağ Bağımsız Denetim Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Tekirdağ Bağımsız Denetim Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Tekirdağ Bağımsız Denetim sektöründe 0 adet firma bulunmaktadır, Bağımsız Denetim sektörü 23 Şubat 2020 Pazar günü tarihi itibari ile 22092 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Tekirdağ Bağımsız Denetim sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Tekirdağ Bağımsız Denetim, En Popüler Tekirdağ Bağımsız Denetim, En Çok Aranan Tekirdağ Bağımsız Denetim, En Beğenilen Tekirdağ Bağımsız Denetim, En İyi Tekirdağ Bağımsız Denetim, En Yeni Tekirdağ Bağımsız Denetim, En Yakın Tekirdağ Bağımsız Denetim, En Güncel Tekirdağ Bağımsız Denetim, Tekirdağ Bağımsız Denetim Nerede?
Tekirdağ İlindeki Çerkezköy Bağımsız Denetim, Çorlu Bağımsız Denetim, Ergene Bağımsız Denetim, Hayrabolu Bağımsız Denetim, Kapaklı Bağımsız Denetim, Malkara Bağımsız Denetim, Marmaraereğlisi Bağımsız Denetim, Muratlı Bağımsız Denetim, Saray Bağımsız Denetim, Şarköy Bağımsız Denetim, Süleymanpaşa Bağımsız Denetim, Tekirdağ Merkez Bağımsız Denetim ilçelerindeki Bağımsız Denetim sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Tekirdağ Bağımsız Denetim Hakkında Detaylı Açıklama

Bağımsız denetim, işletmelerin yıllık finansal tablo ve diğer finansal bilgilerinin, bu tablo ve bilgiler için belirlenen kriterlere (örneğin, uluslararası finansal raporlama standartlarına) uygunluğu ve doğruluğu hususunda, makul güvence sağlayacak yeterli ve uygun bağımsız denetim kanıtlarının elde edilmesi amacıyla, genel kabul görmüş bağımsız denetim standartlarında öngörülen gerekli tüm bağımsız denetim tekniklerinin uygulanarak, defter, kayıt ve belgeler üzerinden denetlenmesi ve değerlendirilerek rapora bağlanmasını ifade eder.

Bağımsız Denetimin Amacı Nedir?

Finansal tabloların bağımsız denetiminin amacı; finansal tabloların finansal raporlama standartları doğrultusunda bir işletmenin finansal durumunu ve faaliyet sonuçlarını tüm önemli yönleriyle gerçeğe uygun ve doğru bir biçimde gösterip göstermediği konusunda bağımsız denetçinin görüş bildirmesini sağlamaktır.

Bağımsız Denetimin İlkeleri Nelerdir?

a) Mesleki şüphecilik; bağımsız denetçinin, sorgulayıcı bir yaklaşımla, kanıtların geçerliliğini incelemesi ve kanıtların, işletme yönetiminin açıklamaları ve diğer bilgi ve belgeler ile çelişki içinde olup olmadığını değerlendirmesidir.

b) Makul güvence; bağımsız denetim, finansal tabloların önemli bir yanlışlık içermediği konusunda makul bir güvenceyi sağlayacak şekilde tasarlanır. Makul güvence, bir bütün olarak finansal tabloların nitelik ve nicelik bakımından önemli bir yanlışlık içermediğine dair bir sonuca varmada yeterli ve uygun bağımsız denetim kanıtının toplanmasıdır.