Karabük Dezenfeksiyon Cihazı Firmaları

Karabük Dezenfeksiyon Cihazı mi arıyorsunuz? | Dezenfeksiyon Cihazı Karabük firmaları 0 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Karabük+Dezenfeksiyon+Cihazı Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Karabük Dezenfeksiyon Cihazı Firmaları Karabük Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleKarabük Dezenfeksiyon Cihazı Firmaları Karabük Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 5.0 | 2 Oy
Karabük Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Karabük Dezenfeksiyon Cihazı Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Karabük Dezenfeksiyon Cihazı sektöründe 0 adet firma bulunmaktadır, Dezenfeksiyon Cihazı sektörü 23 Şubat 2020 Pazar günü tarihi itibari ile 10509 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Karabük Dezenfeksiyon Cihazı sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Karabük Dezenfeksiyon Cihazı, En Popüler Karabük Dezenfeksiyon Cihazı, En Çok Aranan Karabük Dezenfeksiyon Cihazı, En Beğenilen Karabük Dezenfeksiyon Cihazı, En İyi Karabük Dezenfeksiyon Cihazı, En Yeni Karabük Dezenfeksiyon Cihazı, En Yakın Karabük Dezenfeksiyon Cihazı, En Güncel Karabük Dezenfeksiyon Cihazı, Karabük Dezenfeksiyon Cihazı Nerede?
Karabük İlindeki Eflani Dezenfeksiyon Cihazı, Eskipazar Dezenfeksiyon Cihazı, Karabük Merkez Dezenfeksiyon Cihazı, Merkez Dezenfeksiyon Cihazı, Ovacık Dezenfeksiyon Cihazı, Safranbolu Dezenfeksiyon Cihazı, Yenice Dezenfeksiyon Cihazı ilçelerindeki Dezenfeksiyon Cihazı sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Karabük Dezenfeksiyon Cihazı Hakkında Detaylı Açıklama

Merkezi Sterilizasyon Üniteleri (MSÜ), ameliyathane ve anestezi birimleri gibi kalitesi, kapasitesi, esnekliği ve komple işlem hacmi ile beklentilerin çok yüksek olduğu yerler için tasarlanarak yaratılmış bir yıkama, dezenfeksiyon ve kurutma cihazıdır

Her türlü cerrahi malzemeler, hortumlar, şişeler, cam malzemeler ve benzeri çeşit malzemelerin yüksek kalitede yıkanması, dezenfekte edilmesi ve kurutulması için işlevsel ve kesin çözüm sağlar. Yıkama, Dezenfeksiyon ve Kurutma Cihazı, yıkanacak malzemelerin her zaman doğru ve eşit şekilde yıkanıp temizleneceği güvencesini sağlar. Yıkama, Dezenfeksiyon ve Kurutma Cihazı, ergonomik tasarımı, ekonomik işletme ve sürdürme maliyeti, sade ve fonksiyonel gösterge ekranı ve cihaza harici olarak bağlanabilecek bir bilgisayar yardımı ile tüm işlem verilerinin izlenebilmesi, kayıt altına alınabilmesi özellikleri ile kullanımı çok kolay bir cihazdır.

• 5 katlı yıkama aparatı ile genel amaçlı 800 adede kadar malzemeyi alabilmektedir. • 4 katlı yıkama aparatı ile kanüler ve girintili yapıdaki malzemelerin yıkanması için eklenen aparata ek olarak genel amaçlı 300 adede kadar malzemeyi birlikte alabilmektedir. • 3 katlı yıkama aparatı ile anestezi aksesuarlarının malzemelerinin) yıkanmasına imkan tanıyan aparat sistemini içerir. • Malzeme konteynerleri için yıkama aparatı ile komple yapıda, 4 adede kadar büyük konteyner alabilmektedir. • 4 katlı yıkama aparatı ile ameliyat tepsileri ve genel amaçlı malzemelerin yıkanması için alt aparatı ile birlikte verilir. • 4 katlı yıkama aparatı ile kanüler ve girintili yapıdaki 72 adet malzeme ve genel amaçlı 300 adet genel amaçlı malzemeyi birlikte alabilecek aparat ve sistem ile donatılmıştır.