Antakya Duvar Kağıdı Firmaları

Adres: KEMİKLİHAN CAD. KAVAKÇILAR SOK. NO:9/15
Beğeni: 6 kişi beğendi Firma Türü: normal
6 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: Karaoğlanoğlu Cad. No:12/A ANTAKYA
Beğeni: 9 kişi beğendi Firma Türü: normal
9 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: CUMHURİYET CAD. TEDAŞ YANI GENÇ APT. NO:57
Beğeni: 4 kişi beğendi Firma Türü: normal
4 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: İSKENDERUN YOLU ÜZERİ ODABAŞI BELD. KAVASLI MAH. NO:10/A
Beğeni: 13 kişi beğendi Firma Türü: normal
13 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: Akevler Mh. 75.Yıl Bulvarı Gök Apt. No:67
Beğeni: 8 kişi beğendi Firma Türü: normal
8 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: AKDENİZ MAH. ŞÜKRÜ GÜÇLÜ CAD. UMUT APT. NO:2
Beğeni: 8 kişi beğendi Firma Türü: normal
8 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: Gazi Mah. Adnan Menderes Cad. No:17 Antakya
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: ÜRGENPAŞA MH 75. YIL BULVARI EFE APT ZEMİN KAT
Beğeni: 3 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
3 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Yer: Hatay, Antakya
Adres: CUMHURİYET CAD. TEDAŞ YANI GENÇ APT. NO:7
Beğeni: 2 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
2 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Yer: Hatay, Antakya
Adres: ATATÜRK CAD. NO:28 ANTAKYA
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Hatay Antakya Duvar Kağıdı - Duvar Kağıdı Hatay Antakya firmaları 87 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Antakya Duvar Kağıdı Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Hatay Antakya Duvar Kağıdı Alternatif Arama Seçenekleri
Antakya Duvar Kağıdı sektöründe 87 adet firma bulunmaktadır, Duvar Kağıdı sektörü 15 Kasım 2019 Cuma günü tarihi itibari ile 47789 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Antakya Duvar Kağıdı sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Antakya Duvar Kağıdı, En Popüler Antakya Duvar Kağıdı, En Çok Aranan Antakya Duvar Kağıdı, En Beğenilen Antakya Duvar Kağıdı, En İyi Antakya Duvar Kağıdı, En Yeni Antakya Duvar Kağıdı, En Yakın Antakya Duvar Kağıdı, En Güncel Antakya Duvar Kağıdı, Antakya Duvar Kağıdı Nerede?
Hatay İli Antakya İlçesindeki Açıkdere Duvar Kağıdı, Akasya Duvar Kağıdı, Akasya Duvar Kağıdı, Akbaba Duvar Kağıdı, Akçaova Duvar Kağıdı, Akcurun Duvar Kağıdı, Akevler Duvar Kağıdı, Akhisar Duvar Kağıdı, Aksaray Duvar Kağıdı, Alaattin Duvar Kağıdı, Alahan Duvar Kağıdı, Alazi Duvar Kağıdı, Altınçay Duvar Kağıdı, Anayazı Duvar Kağıdı, Apaydın Duvar Kağıdı, Arpahan Duvar Kağıdı, Aşağioba Duvar Kağıdı, Avsuyu Duvar Kağıdı, Aydınlıkevler Duvar Kağıdı, Bağrıyanık Duvar Kağıdı, Bahçelievler Duvar Kağıdı, Barbaros Duvar Kağıdı, Biniciler Duvar Kağıdı, Bitiren Duvar Kağıdı, Bohşin Duvar Kağıdı, Bozhöyük Duvar Kağıdı, Bozhüyük Duvar Kağıdı, Büyükdalyan Duvar Kağıdı, Cebrail Duvar Kağıdı, Çekmece-Pınarbaşı mah Duvar Kağıdı, Cumhuriyet Duvar Kağıdı, Defne Duvar Kağıdı, Demirköprü Duvar Kağıdı, Derince Duvar Kağıdı, Dikmece Duvar Kağıdı, Doğanköy Duvar Kağıdı, Dutdibi Duvar Kağıdı, Ekinci Duvar Kağıdı, Emek Duvar Kağıdı, Esenlik Duvar Kağıdı, Esentepe Duvar Kağıdı, Fevzi Çakmak Duvar Kağıdı, Fevziçakmak Duvar Kağıdı, Fevzipaşa Duvar Kağıdı, Gazi Duvar Kağıdı, Gazi Paşa Duvar Kağıdı, Gazipaşa Duvar Kağıdı, General Şükrü Kanatli Duvar Kağıdı, Generalşükrükanadlı Duvar Kağıdı, Gökçegöz Duvar Kağıdı, Gülderen Duvar Kağıdı, Güllü Bahçe Duvar Kağıdı, Güllübahçe Duvar Kağıdı, Günyazı Duvar Kağıdı, Güzelbirlik Duvar Kağıdı, Güzelburç Duvar Kağıdı, Habib-İ Neccar Duvar Kağıdı, Haci Ömer Alpagot Duvar Kağıdı, Hacıömeralpagot Duvar Kağıdı, Haraparası Duvar Kağıdı, Haraparası Duvar Kağıdı, Harbiye Duvar Kağıdı, Hasanlı Duvar Kağıdı, Havuzlar Duvar Kağıdı, İplik Pazari Duvar Kağıdı, İplikpazarı Duvar Kağıdı, Kanatlı Duvar Kağıdı, Kantara Duvar Kağıdı, Karaali Duvar Kağıdı, Karaali Bölüğü Duvar Kağıdı, Karaalibölüğü Duvar Kağıdı, Kardeşler Duvar Kağıdı, Karlısu Duvar Kağıdı, Kavaslı Duvar Kağıdı, Kesecik Duvar Kağıdı, Kisecik Duvar Kağıdı, Kişla Saray Duvar Kağıdı, kışlasaray Duvar Kağıdı, Kışlasaray Duvar Kağıdı, Kocaabdi Duvar Kağıdı, Küçükdalyan Duvar Kağıdı, Kuruyer Duvar Kağıdı, Kuyulu Duvar Kağıdı, Kuzeytepe Duvar Kağıdı, Madenboyu Duvar Kağıdı, Mansurlu Duvar Kağıdı, Maraşboğazı Duvar Kağıdı, Maşuklu Duvar Kağıdı, Melekli Duvar Kağıdı, Merkez Duvar Kağıdı, Meydan Duvar Kağıdı, Narlıca Duvar Kağıdı, Odabaşı Duvar Kağıdı, Oğlakören Duvar Kağıdı, Orhanlı Duvar Kağıdı, Ovakent Duvar Kağıdı, Paşaköy Duvar Kağıdı, Ş.Kanatlı Duvar Kağıdı, Saçaklı Duvar Kağıdı mahallerindeki Duvar Kağıdı sektöründeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Hatay Antakya Duvar Kağıdı Hakkında Detaylı Açıklama

Duvar Kağıtları, duvar kağıdı tutkalı ile duvarlara yapıştırılan iç mekan dekorasyon malzemesidir. Uygulandığı duvarlara renklendirmenin yanında, özel yapısı, dokusu, kabartması ile farklı görünüm ve hareketlilik katar. En yaygın kullanılan 3 farklı çeşidi mevcuttur.

1- Silinebilir (Vinil) Duvar Kağıtları:

En çok kullanılan duvar kağıdı tipidir. Kağıt astar üzerine PVC laminasyonu ile üretilmiş  kompakt kağıttır. PVC kaplı olan üst yüzeye renk ve desen baskısı yapıldıktan sonra özel makinesin de sıcak uygulanarak - Hot emboss tekniği ve özel silindirler ile desen efektleri ve kabartma dokusu verilir. Kullanımı çok kolay ve uygulaması en rahat kağıttır. Güneş ışığına dayanıklıdır, uzun yıllar solmaz. PVC esaslı yapısıyla leke ve kir tutmaz, ıslak olarak silinebilir hatta fırça ile temizlenebilir. Uygulandıktan sonra ek yerleri belli olmaz, kolay sökülebilir. Islak hacimlerde de (banyo – mutfak) rahatlıkla kullanılabilir. 

2- Kağıt Esaslı Duvar Kağıtları: 

Geleneksel duvar kağıdıdır, yüzeyi vinil kaplanmamıştır. Uygulaması çok kolaydır,  az nemli bezle temizlenebilir, güneş ışığına dayanıklı değildir. Kağıt Esaslı Duvar kağıtları hijyen ve sağlık açısından en ufak bir tehlike barındırmadığı için özellikle bebek ve çocuk odalarında kullanılması tavsiye edilir.

3- Tekstil Duvar Kağıdı: 

Tek bir hammaddeden veya birkaçının bileşiminden meydana gelebilir. Genellikle kağıt tabanlı duvar kağıtlarıdır. Ancak son zamanlarda non-woven (dokuma olmayan) taban yaygın olarak kullanılmaktadır. Tekstil Duvar Kağıdının uygulaması ve bakimi özel itina ister.