Artvin Elektronik Sigara Firmaları

Artvin Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Artvin firmaları 35 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...

Alternatif Artvin İli Firmaları

Sektörler: Muhtarlıklar
Adres: Tabzor Mevki No: 1 Daire: 1, Çıralar Köyü,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Artvin Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Artvin firmaları 35 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Artvin İli Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Artvin Elektronik Sigara Alternatif Arama Seçenekleri
Artvin Elektronik Sigara sektöründe 35 adet firma bulunmaktadır, Elektronik Sigara sektörü 18 Kasım 2019 Pazartesi günü tarihi itibari ile 162005 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Artvin Elektronik Sigara sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Artvin Elektronik Sigara, En Popüler Artvin Elektronik Sigara, En Çok Aranan Artvin Elektronik Sigara, En Beğenilen Artvin Elektronik Sigara, En İyi Artvin Elektronik Sigara, En Yeni Artvin Elektronik Sigara, En Yakın Artvin Elektronik Sigara, En Güncel Artvin Elektronik Sigara, Artvin Elektronik Sigara Nerede?
Artvin İlindeki Ardanuç Elektronik Sigara, Arhavi Elektronik Sigara, Artvin Merkez Elektronik Sigara, Borçka Elektronik Sigara, Hopa Elektronik Sigara, Merkez Elektronik Sigara, Murgul Elektronik Sigara, Murgul(göktaş) Elektronik Sigara, Şavşat Elektronik Sigara, Yusufeli Elektronik Sigara ilçelerindeki Elektronik Sigara sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Artvin Elektronik Sigara Hakkında Detaylı Açıklama

E-sigara, içinde belirli konsantrasyonda nikotin içeren solüsyonu, pil gücü ile, yanma olmadan, ısı vererek nikotin içeren buhar haline getiren cihazdır. Likit olarak propilen glikol veya gliserol kullanılır. İlk defa 2003'de Çin'de üretilmiştir. Amerika ve Avrupa'da 2006'dan itibaren kullanılmaya başlanmıştır. Multi-milyar dolarlık bir endüstridir. Her yıl üretici firma sayısı katlanarak artmaktadır 

Bu ürünleri tercih edenler, genelde sigarada yer alan çeşitli zararlı maddelerin kullandıkları likitlerde olmadığını belirtmektektedirler. Ancak buhar ve tat üretmek için likitlerde kullanılan petrol ve kimyevi maddeler bu anlamda çok da masum değildir. E-sigara buharı, nikotin bileşimini çözmek için kullanılan likit propilen glikol veya gliserol maddelerinin ısınması ile oluşan indirgenmiş zararlı maddeleri de içermektedir. Bunlar düşük düzeylerde propilen oksid, akrolein, formaldehit, asetaldehit, toluene, xylene, benzen, butanit, ultrafin nanopartikülleri gibi sigara yakılması ile de oluşan zarar verici maddelerdir. Bu zararlı maddelerin miktarı sigaradakinden daha az olmakla birlikte, uzun dönemdeki etkileri tam olarak bilinmemektedir. Sigara ile beraber, e-sigara kullanımı nikotinin toksik etkilerini arttırmaktadır.
E-sigara buharına pasif maruziyet, pasif sigara içiciliği gibi etki gösterir.E-sigara fiyatları günümüzde 300-500TL arasında değişmektedir.