Bartın Elektronik Sigara Firmaları

Bartın Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Bartın firmaları 35 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...

Alternatif Bartın İli Firmaları

Adres: İstasyon Caddesi Belediye Terminal Tesıslerı
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Sektörler: Mermer, Mermer Sanayi
Yer: Bartın
Adres: Tersane Cd. No: 6/C,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Bartın Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Bartın firmaları 35 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Bartın İli Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Bartın Elektronik Sigara Alternatif Arama Seçenekleri
Bartın Elektronik Sigara sektöründe 35 adet firma bulunmaktadır, Elektronik Sigara sektörü 18 Kasım 2019 Pazartesi günü tarihi itibari ile 161973 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Bartın Elektronik Sigara sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Bartın Elektronik Sigara, En Popüler Bartın Elektronik Sigara, En Çok Aranan Bartın Elektronik Sigara, En Beğenilen Bartın Elektronik Sigara, En İyi Bartın Elektronik Sigara, En Yeni Bartın Elektronik Sigara, En Yakın Bartın Elektronik Sigara, En Güncel Bartın Elektronik Sigara, Bartın Elektronik Sigara Nerede?
Bartın İlindeki Amasra Elektronik Sigara, Bartın Merkez Elektronik Sigara, Kozcağız Elektronik Sigara, Kurucaşile Elektronik Sigara, Merkez Elektronik Sigara, Ulus Elektronik Sigara ilçelerindeki Elektronik Sigara sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Bartın Elektronik Sigara Hakkında Detaylı Açıklama

E-sigara, içinde belirli konsantrasyonda nikotin içeren solüsyonu, pil gücü ile, yanma olmadan, ısı vererek nikotin içeren buhar haline getiren cihazdır. Likit olarak propilen glikol veya gliserol kullanılır. İlk defa 2003'de Çin'de üretilmiştir. Amerika ve Avrupa'da 2006'dan itibaren kullanılmaya başlanmıştır. Multi-milyar dolarlık bir endüstridir. Her yıl üretici firma sayısı katlanarak artmaktadır 

Bu ürünleri tercih edenler, genelde sigarada yer alan çeşitli zararlı maddelerin kullandıkları likitlerde olmadığını belirtmektektedirler. Ancak buhar ve tat üretmek için likitlerde kullanılan petrol ve kimyevi maddeler bu anlamda çok da masum değildir. E-sigara buharı, nikotin bileşimini çözmek için kullanılan likit propilen glikol veya gliserol maddelerinin ısınması ile oluşan indirgenmiş zararlı maddeleri de içermektedir. Bunlar düşük düzeylerde propilen oksid, akrolein, formaldehit, asetaldehit, toluene, xylene, benzen, butanit, ultrafin nanopartikülleri gibi sigara yakılması ile de oluşan zarar verici maddelerdir. Bu zararlı maddelerin miktarı sigaradakinden daha az olmakla birlikte, uzun dönemdeki etkileri tam olarak bilinmemektedir. Sigara ile beraber, e-sigara kullanımı nikotinin toksik etkilerini arttırmaktadır.
E-sigara buharına pasif maruziyet, pasif sigara içiciliği gibi etki gösterir.E-sigara fiyatları günümüzde 300-500TL arasında değişmektedir.