Burdur Elektronik Sigara Firmaları

Burdur Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Burdur firmaları 35 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...

Alternatif Burdur İli Firmaları

Yer: Burdur
Adres: Yeni Mh. Şehit Ersan Cd. No: A/10,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Burdur Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Burdur firmaları 35 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Burdur İli Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Burdur Elektronik Sigara Alternatif Arama Seçenekleri
Burdur Elektronik Sigara sektöründe 35 adet firma bulunmaktadır, Elektronik Sigara sektörü 18 Kasım 2019 Pazartesi günü tarihi itibari ile 162011 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Burdur Elektronik Sigara sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Burdur Elektronik Sigara, En Popüler Burdur Elektronik Sigara, En Çok Aranan Burdur Elektronik Sigara, En Beğenilen Burdur Elektronik Sigara, En İyi Burdur Elektronik Sigara, En Yeni Burdur Elektronik Sigara, En Yakın Burdur Elektronik Sigara, En Güncel Burdur Elektronik Sigara, Burdur Elektronik Sigara Nerede?
Burdur İlindeki Ağlasun Elektronik Sigara, Altinyayla Elektronik Sigara, Altınyayla(dirmil) Elektronik Sigara, Bucak Elektronik Sigara, Burdur Merkez Elektronik Sigara, Çavdır Elektronik Sigara, Çeltikçi Elektronik Sigara, Gölhisar Elektronik Sigara, Karamanlı Elektronik Sigara, Kemer Elektronik Sigara, Merkez Elektronik Sigara, Tefenni Elektronik Sigara, Yeşilova Elektronik Sigara ilçelerindeki Elektronik Sigara sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Burdur Elektronik Sigara Hakkında Detaylı Açıklama

E-sigara, içinde belirli konsantrasyonda nikotin içeren solüsyonu, pil gücü ile, yanma olmadan, ısı vererek nikotin içeren buhar haline getiren cihazdır. Likit olarak propilen glikol veya gliserol kullanılır. İlk defa 2003'de Çin'de üretilmiştir. Amerika ve Avrupa'da 2006'dan itibaren kullanılmaya başlanmıştır. Multi-milyar dolarlık bir endüstridir. Her yıl üretici firma sayısı katlanarak artmaktadır 

Bu ürünleri tercih edenler, genelde sigarada yer alan çeşitli zararlı maddelerin kullandıkları likitlerde olmadığını belirtmektektedirler. Ancak buhar ve tat üretmek için likitlerde kullanılan petrol ve kimyevi maddeler bu anlamda çok da masum değildir. E-sigara buharı, nikotin bileşimini çözmek için kullanılan likit propilen glikol veya gliserol maddelerinin ısınması ile oluşan indirgenmiş zararlı maddeleri de içermektedir. Bunlar düşük düzeylerde propilen oksid, akrolein, formaldehit, asetaldehit, toluene, xylene, benzen, butanit, ultrafin nanopartikülleri gibi sigara yakılması ile de oluşan zarar verici maddelerdir. Bu zararlı maddelerin miktarı sigaradakinden daha az olmakla birlikte, uzun dönemdeki etkileri tam olarak bilinmemektedir. Sigara ile beraber, e-sigara kullanımı nikotinin toksik etkilerini arttırmaktadır.
E-sigara buharına pasif maruziyet, pasif sigara içiciliği gibi etki gösterir.E-sigara fiyatları günümüzde 300-500TL arasında değişmektedir.