Çankırı Elektronik Sigara Firmaları

Çankırı Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Çankırı firmaları 35 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...

Alternatif Çankırı İli Firmaları

Adres: A Halik Renda Mah Ankara Cad Galericiler Sitesi No 12 13 14
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Çankırı Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Çankırı firmaları 35 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Çankırı İli Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Çankırı Elektronik Sigara Alternatif Arama Seçenekleri
Çankırı Elektronik Sigara sektöründe 35 adet firma bulunmaktadır, Elektronik Sigara sektörü 22 Kasım 2019 Cuma günü tarihi itibari ile 162521 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Çankırı Elektronik Sigara sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Çankırı Elektronik Sigara, En Popüler Çankırı Elektronik Sigara, En Çok Aranan Çankırı Elektronik Sigara, En Beğenilen Çankırı Elektronik Sigara, En İyi Çankırı Elektronik Sigara, En Yeni Çankırı Elektronik Sigara, En Yakın Çankırı Elektronik Sigara, En Güncel Çankırı Elektronik Sigara, Çankırı Elektronik Sigara Nerede?
Çankırı İlindeki Atkaracalar Elektronik Sigara, Bayramören Elektronik Sigara, Çankırı Merkez Elektronik Sigara, Çerkeş Elektronik Sigara, Eldivan Elektronik Sigara, Ilgaz Elektronik Sigara, Kızılırmak Elektronik Sigara, Korgun Elektronik Sigara, Kurşunlu Elektronik Sigara, Merkez Elektronik Sigara, Orta Elektronik Sigara, Şabanözü Elektronik Sigara, Yapraklı Elektronik Sigara ilçelerindeki Elektronik Sigara sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Çankırı Elektronik Sigara Hakkında Detaylı Açıklama

E-sigara, içinde belirli konsantrasyonda nikotin içeren solüsyonu, pil gücü ile, yanma olmadan, ısı vererek nikotin içeren buhar haline getiren cihazdır. Likit olarak propilen glikol veya gliserol kullanılır. İlk defa 2003'de Çin'de üretilmiştir. Amerika ve Avrupa'da 2006'dan itibaren kullanılmaya başlanmıştır. Multi-milyar dolarlık bir endüstridir. Her yıl üretici firma sayısı katlanarak artmaktadır 

Bu ürünleri tercih edenler, genelde sigarada yer alan çeşitli zararlı maddelerin kullandıkları likitlerde olmadığını belirtmektektedirler. Ancak buhar ve tat üretmek için likitlerde kullanılan petrol ve kimyevi maddeler bu anlamda çok da masum değildir. E-sigara buharı, nikotin bileşimini çözmek için kullanılan likit propilen glikol veya gliserol maddelerinin ısınması ile oluşan indirgenmiş zararlı maddeleri de içermektedir. Bunlar düşük düzeylerde propilen oksid, akrolein, formaldehit, asetaldehit, toluene, xylene, benzen, butanit, ultrafin nanopartikülleri gibi sigara yakılması ile de oluşan zarar verici maddelerdir. Bu zararlı maddelerin miktarı sigaradakinden daha az olmakla birlikte, uzun dönemdeki etkileri tam olarak bilinmemektedir. Sigara ile beraber, e-sigara kullanımı nikotinin toksik etkilerini arttırmaktadır.
E-sigara buharına pasif maruziyet, pasif sigara içiciliği gibi etki gösterir.E-sigara fiyatları günümüzde 300-500TL arasında değişmektedir.