Diyarbakır Elektronik Sigara Firmaları

Diyarbakır Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Diyarbakır firmaları 35 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...

Alternatif Diyarbakır İli Firmaları

Sektörler: Kolejler
Adres: Barış Mh. Talaytepe Caddesi, No: 13,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Luna Park Arkası Yeni Stad Yolu Go Petrol Yanı
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Sektörler: Matbaacılar
Adres: Kıbrıs Cd. Önder Apt. No: 4 Kat: 3, Dağkapı,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Diyarbakır Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Diyarbakır firmaları 35 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Diyarbakır İli Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Diyarbakır Elektronik Sigara Alternatif Arama Seçenekleri
Diyarbakır Elektronik Sigara sektöründe 35 adet firma bulunmaktadır, Elektronik Sigara sektörü 18 Kasım 2019 Pazartesi günü tarihi itibari ile 161971 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Diyarbakır Elektronik Sigara sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Diyarbakır Elektronik Sigara, En Popüler Diyarbakır Elektronik Sigara, En Çok Aranan Diyarbakır Elektronik Sigara, En Beğenilen Diyarbakır Elektronik Sigara, En İyi Diyarbakır Elektronik Sigara, En Yeni Diyarbakır Elektronik Sigara, En Yakın Diyarbakır Elektronik Sigara, En Güncel Diyarbakır Elektronik Sigara, Diyarbakır Elektronik Sigara Nerede?
Diyarbakır İlindeki Bağlar Elektronik Sigara, Bismil Elektronik Sigara, Çermik Elektronik Sigara, Çınar Elektronik Sigara, Çüngüş Elektronik Sigara, Dicle Elektronik Sigara, Diyarbakır Merkez Elektronik Sigara, Eğil Elektronik Sigara, Ergani Elektronik Sigara, Hani Elektronik Sigara, Hazro Elektronik Sigara, Kayapınar Elektronik Sigara, Kocaköy Elektronik Sigara, Kulp Elektronik Sigara, Lice Elektronik Sigara, Silvan Elektronik Sigara, Sur Elektronik Sigara, Yenişehir Elektronik Sigara ilçelerindeki Elektronik Sigara sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Diyarbakır Elektronik Sigara Hakkında Detaylı Açıklama

E-sigara, içinde belirli konsantrasyonda nikotin içeren solüsyonu, pil gücü ile, yanma olmadan, ısı vererek nikotin içeren buhar haline getiren cihazdır. Likit olarak propilen glikol veya gliserol kullanılır. İlk defa 2003'de Çin'de üretilmiştir. Amerika ve Avrupa'da 2006'dan itibaren kullanılmaya başlanmıştır. Multi-milyar dolarlık bir endüstridir. Her yıl üretici firma sayısı katlanarak artmaktadır 

Bu ürünleri tercih edenler, genelde sigarada yer alan çeşitli zararlı maddelerin kullandıkları likitlerde olmadığını belirtmektektedirler. Ancak buhar ve tat üretmek için likitlerde kullanılan petrol ve kimyevi maddeler bu anlamda çok da masum değildir. E-sigara buharı, nikotin bileşimini çözmek için kullanılan likit propilen glikol veya gliserol maddelerinin ısınması ile oluşan indirgenmiş zararlı maddeleri de içermektedir. Bunlar düşük düzeylerde propilen oksid, akrolein, formaldehit, asetaldehit, toluene, xylene, benzen, butanit, ultrafin nanopartikülleri gibi sigara yakılması ile de oluşan zarar verici maddelerdir. Bu zararlı maddelerin miktarı sigaradakinden daha az olmakla birlikte, uzun dönemdeki etkileri tam olarak bilinmemektedir. Sigara ile beraber, e-sigara kullanımı nikotinin toksik etkilerini arttırmaktadır.
E-sigara buharına pasif maruziyet, pasif sigara içiciliği gibi etki gösterir.E-sigara fiyatları günümüzde 300-500TL arasında değişmektedir.