Erzurum Elektronik Sigara Firmaları

Erzurum Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Erzurum firmaları 35 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...

Alternatif Erzurum İli Firmaları

Sektörler: Resmi Kurumlar
Adres: Vilayet Binası, Kat: 5, Merkez
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Sektörler: Fotoğrafçılar
Adres: Saray Bosna Cad. Sınav İş Merkezi No: 3 Kat: 3 Yakutiye / Erzurum
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Kasım Paşa Cd. No: 19, Erzurum
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Erzurum Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Erzurum firmaları 35 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Erzurum İli Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Erzurum Elektronik Sigara Alternatif Arama Seçenekleri
Erzurum Elektronik Sigara sektöründe 35 adet firma bulunmaktadır, Elektronik Sigara sektörü 22 Kasım 2019 Cuma günü tarihi itibari ile 162531 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Erzurum Elektronik Sigara sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Erzurum Elektronik Sigara, En Popüler Erzurum Elektronik Sigara, En Çok Aranan Erzurum Elektronik Sigara, En Beğenilen Erzurum Elektronik Sigara, En İyi Erzurum Elektronik Sigara, En Yeni Erzurum Elektronik Sigara, En Yakın Erzurum Elektronik Sigara, En Güncel Erzurum Elektronik Sigara, Erzurum Elektronik Sigara Nerede?
Erzurum İlindeki Aşkale Elektronik Sigara, Aziziye Elektronik Sigara, Aziziye(ılıca) Elektronik Sigara, Çat Elektronik Sigara, Erzurum Merkez Elektronik Sigara, Hınıs Elektronik Sigara, Horasan Elektronik Sigara, İspir Elektronik Sigara, Karaçoban Elektronik Sigara, Karayazı Elektronik Sigara, Köprüköy Elektronik Sigara, Narman Elektronik Sigara, Oltu Elektronik Sigara, Olur Elektronik Sigara, Palandöken Elektronik Sigara, Pasinler Elektronik Sigara, Pazaryolu Elektronik Sigara, Şenkaya Elektronik Sigara, Tekman Elektronik Sigara, Tortum Elektronik Sigara, Uzundere Elektronik Sigara, Yakutiye Elektronik Sigara ilçelerindeki Elektronik Sigara sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Erzurum Elektronik Sigara Hakkında Detaylı Açıklama

E-sigara, içinde belirli konsantrasyonda nikotin içeren solüsyonu, pil gücü ile, yanma olmadan, ısı vererek nikotin içeren buhar haline getiren cihazdır. Likit olarak propilen glikol veya gliserol kullanılır. İlk defa 2003'de Çin'de üretilmiştir. Amerika ve Avrupa'da 2006'dan itibaren kullanılmaya başlanmıştır. Multi-milyar dolarlık bir endüstridir. Her yıl üretici firma sayısı katlanarak artmaktadır 

Bu ürünleri tercih edenler, genelde sigarada yer alan çeşitli zararlı maddelerin kullandıkları likitlerde olmadığını belirtmektektedirler. Ancak buhar ve tat üretmek için likitlerde kullanılan petrol ve kimyevi maddeler bu anlamda çok da masum değildir. E-sigara buharı, nikotin bileşimini çözmek için kullanılan likit propilen glikol veya gliserol maddelerinin ısınması ile oluşan indirgenmiş zararlı maddeleri de içermektedir. Bunlar düşük düzeylerde propilen oksid, akrolein, formaldehit, asetaldehit, toluene, xylene, benzen, butanit, ultrafin nanopartikülleri gibi sigara yakılması ile de oluşan zarar verici maddelerdir. Bu zararlı maddelerin miktarı sigaradakinden daha az olmakla birlikte, uzun dönemdeki etkileri tam olarak bilinmemektedir. Sigara ile beraber, e-sigara kullanımı nikotinin toksik etkilerini arttırmaktadır.
E-sigara buharına pasif maruziyet, pasif sigara içiciliği gibi etki gösterir.E-sigara fiyatları günümüzde 300-500TL arasında değişmektedir.