Hakkari Elektronik Sigara Firmaları

Hakkari Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Hakkari firmaları 35 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...

Alternatif Hakkari İli Firmaları

Sektörler: İnşaat
Adres: Cumhuriyet Cd. No: 25,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Hakkari Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Hakkari firmaları 35 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Hakkari İli Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Hakkari Elektronik Sigara Alternatif Arama Seçenekleri
Hakkari Elektronik Sigara sektöründe 35 adet firma bulunmaktadır, Elektronik Sigara sektörü 22 Kasım 2019 Cuma günü tarihi itibari ile 162508 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Hakkari Elektronik Sigara sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Hakkari Elektronik Sigara, En Popüler Hakkari Elektronik Sigara, En Çok Aranan Hakkari Elektronik Sigara, En Beğenilen Hakkari Elektronik Sigara, En İyi Hakkari Elektronik Sigara, En Yeni Hakkari Elektronik Sigara, En Yakın Hakkari Elektronik Sigara, En Güncel Hakkari Elektronik Sigara, Hakkari Elektronik Sigara Nerede?
Hakkari İlindeki Çukurca Elektronik Sigara, Hakkari Merkez Elektronik Sigara, Merkez Elektronik Sigara, Şemdinli Elektronik Sigara, Yüksekova Elektronik Sigara ilçelerindeki Elektronik Sigara sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Hakkari Elektronik Sigara Hakkında Detaylı Açıklama

E-sigara, içinde belirli konsantrasyonda nikotin içeren solüsyonu, pil gücü ile, yanma olmadan, ısı vererek nikotin içeren buhar haline getiren cihazdır. Likit olarak propilen glikol veya gliserol kullanılır. İlk defa 2003'de Çin'de üretilmiştir. Amerika ve Avrupa'da 2006'dan itibaren kullanılmaya başlanmıştır. Multi-milyar dolarlık bir endüstridir. Her yıl üretici firma sayısı katlanarak artmaktadır 

Bu ürünleri tercih edenler, genelde sigarada yer alan çeşitli zararlı maddelerin kullandıkları likitlerde olmadığını belirtmektektedirler. Ancak buhar ve tat üretmek için likitlerde kullanılan petrol ve kimyevi maddeler bu anlamda çok da masum değildir. E-sigara buharı, nikotin bileşimini çözmek için kullanılan likit propilen glikol veya gliserol maddelerinin ısınması ile oluşan indirgenmiş zararlı maddeleri de içermektedir. Bunlar düşük düzeylerde propilen oksid, akrolein, formaldehit, asetaldehit, toluene, xylene, benzen, butanit, ultrafin nanopartikülleri gibi sigara yakılması ile de oluşan zarar verici maddelerdir. Bu zararlı maddelerin miktarı sigaradakinden daha az olmakla birlikte, uzun dönemdeki etkileri tam olarak bilinmemektedir. Sigara ile beraber, e-sigara kullanımı nikotinin toksik etkilerini arttırmaktadır.
E-sigara buharına pasif maruziyet, pasif sigara içiciliği gibi etki gösterir.E-sigara fiyatları günümüzde 300-500TL arasında değişmektedir.