Isparta Elektronik Sigara Firmaları

Isparta Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Isparta firmaları 35 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...

Alternatif Isparta İli Firmaları

Yer: Isparta
Adres: Kutlubey Mh. 6 Mart Atatürk Cad. No: 12/B, Kutlubey,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Yer: Isparta
Adres: Pirimehmet Mh. Süleyman Demirel Bulvarı, No: 81,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Isparta Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Isparta firmaları 35 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Isparta İli Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Isparta Elektronik Sigara Alternatif Arama Seçenekleri
Isparta Elektronik Sigara sektöründe 35 adet firma bulunmaktadır, Elektronik Sigara sektörü 18 Kasım 2019 Pazartesi günü tarihi itibari ile 162006 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Isparta Elektronik Sigara sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Isparta Elektronik Sigara, En Popüler Isparta Elektronik Sigara, En Çok Aranan Isparta Elektronik Sigara, En Beğenilen Isparta Elektronik Sigara, En İyi Isparta Elektronik Sigara, En Yeni Isparta Elektronik Sigara, En Yakın Isparta Elektronik Sigara, En Güncel Isparta Elektronik Sigara, Isparta Elektronik Sigara Nerede?
Isparta İlindeki Aksu Elektronik Sigara, Atabey Elektronik Sigara, Eğirdir Elektronik Sigara, Gelendost Elektronik Sigara, Gönen Elektronik Sigara, Isparta Merkez Elektronik Sigara, Keçiborlu Elektronik Sigara, Merkez Elektronik Sigara, Şarkikaraağaç Elektronik Sigara, Senirkent Elektronik Sigara, Sütçüler Elektronik Sigara, Uluborlu Elektronik Sigara, Yalvaç Elektronik Sigara, Yenişarbademli Elektronik Sigara ilçelerindeki Elektronik Sigara sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Isparta Elektronik Sigara Hakkında Detaylı Açıklama

E-sigara, içinde belirli konsantrasyonda nikotin içeren solüsyonu, pil gücü ile, yanma olmadan, ısı vererek nikotin içeren buhar haline getiren cihazdır. Likit olarak propilen glikol veya gliserol kullanılır. İlk defa 2003'de Çin'de üretilmiştir. Amerika ve Avrupa'da 2006'dan itibaren kullanılmaya başlanmıştır. Multi-milyar dolarlık bir endüstridir. Her yıl üretici firma sayısı katlanarak artmaktadır 

Bu ürünleri tercih edenler, genelde sigarada yer alan çeşitli zararlı maddelerin kullandıkları likitlerde olmadığını belirtmektektedirler. Ancak buhar ve tat üretmek için likitlerde kullanılan petrol ve kimyevi maddeler bu anlamda çok da masum değildir. E-sigara buharı, nikotin bileşimini çözmek için kullanılan likit propilen glikol veya gliserol maddelerinin ısınması ile oluşan indirgenmiş zararlı maddeleri de içermektedir. Bunlar düşük düzeylerde propilen oksid, akrolein, formaldehit, asetaldehit, toluene, xylene, benzen, butanit, ultrafin nanopartikülleri gibi sigara yakılması ile de oluşan zarar verici maddelerdir. Bu zararlı maddelerin miktarı sigaradakinden daha az olmakla birlikte, uzun dönemdeki etkileri tam olarak bilinmemektedir. Sigara ile beraber, e-sigara kullanımı nikotinin toksik etkilerini arttırmaktadır.
E-sigara buharına pasif maruziyet, pasif sigara içiciliği gibi etki gösterir.E-sigara fiyatları günümüzde 300-500TL arasında değişmektedir.