Kastamonu Elektronik Sigara Firmaları

Kastamonu Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Kastamonu firmaları 35 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...

Alternatif Kastamonu İli Firmaları

Yer: Kastamonu
Adres: Aktekke Mh. Safran Cd. No: 15, Cebrail,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Kastamonu Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Kastamonu firmaları 35 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Kastamonu İli Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Kastamonu Elektronik Sigara Alternatif Arama Seçenekleri
Kastamonu Elektronik Sigara sektöründe 35 adet firma bulunmaktadır, Elektronik Sigara sektörü 15 Kasım 2019 Cuma günü tarihi itibari ile 161593 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Kastamonu Elektronik Sigara sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Kastamonu Elektronik Sigara, En Popüler Kastamonu Elektronik Sigara, En Çok Aranan Kastamonu Elektronik Sigara, En Beğenilen Kastamonu Elektronik Sigara, En İyi Kastamonu Elektronik Sigara, En Yeni Kastamonu Elektronik Sigara, En Yakın Kastamonu Elektronik Sigara, En Güncel Kastamonu Elektronik Sigara, Kastamonu Elektronik Sigara Nerede?
Kastamonu İlindeki Abana Elektronik Sigara, Ağlı Elektronik Sigara, Araç Elektronik Sigara, Azdavay Elektronik Sigara, Bozkurt Elektronik Sigara, Çatalzeytin Elektronik Sigara, Cide Elektronik Sigara, Daday Elektronik Sigara, Devrekani Elektronik Sigara, Doğanyurt Elektronik Sigara, Hanönü Elektronik Sigara, Hanönü(gökçeağaç) Elektronik Sigara, İhsangazi Elektronik Sigara, İnebolu Elektronik Sigara, Kastamonu Merkez Elektronik Sigara, Küre Elektronik Sigara, Merkez Elektronik Sigara, Pınarbaşı Elektronik Sigara, Şenpazar Elektronik Sigara, Seydiler Elektronik Sigara, Taşköprü Elektronik Sigara, Tosya Elektronik Sigara ilçelerindeki Elektronik Sigara sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Kastamonu Elektronik Sigara Hakkında Detaylı Açıklama

E-sigara, içinde belirli konsantrasyonda nikotin içeren solüsyonu, pil gücü ile, yanma olmadan, ısı vererek nikotin içeren buhar haline getiren cihazdır. Likit olarak propilen glikol veya gliserol kullanılır. İlk defa 2003'de Çin'de üretilmiştir. Amerika ve Avrupa'da 2006'dan itibaren kullanılmaya başlanmıştır. Multi-milyar dolarlık bir endüstridir. Her yıl üretici firma sayısı katlanarak artmaktadır 

Bu ürünleri tercih edenler, genelde sigarada yer alan çeşitli zararlı maddelerin kullandıkları likitlerde olmadığını belirtmektektedirler. Ancak buhar ve tat üretmek için likitlerde kullanılan petrol ve kimyevi maddeler bu anlamda çok da masum değildir. E-sigara buharı, nikotin bileşimini çözmek için kullanılan likit propilen glikol veya gliserol maddelerinin ısınması ile oluşan indirgenmiş zararlı maddeleri de içermektedir. Bunlar düşük düzeylerde propilen oksid, akrolein, formaldehit, asetaldehit, toluene, xylene, benzen, butanit, ultrafin nanopartikülleri gibi sigara yakılması ile de oluşan zarar verici maddelerdir. Bu zararlı maddelerin miktarı sigaradakinden daha az olmakla birlikte, uzun dönemdeki etkileri tam olarak bilinmemektedir. Sigara ile beraber, e-sigara kullanımı nikotinin toksik etkilerini arttırmaktadır.
E-sigara buharına pasif maruziyet, pasif sigara içiciliği gibi etki gösterir.E-sigara fiyatları günümüzde 300-500TL arasında değişmektedir.