Kırklareli Elektronik Sigara Firmaları

Kırklareli Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Kırklareli firmaları 35 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...

Alternatif Kırklareli İli Firmaları

Adres: Kocahıdır İÖO, Kocahıdır Mah. Kurtuluş Cad. No : 7
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Sektörler: Cafeler, Restaurantlar
Adres: Kocasinan Mah. Kereviz Sk. No: 5,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Kırklareli Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Kırklareli firmaları 35 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Kırklareli İli Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Kırklareli Elektronik Sigara Alternatif Arama Seçenekleri
Kırklareli Elektronik Sigara sektöründe 35 adet firma bulunmaktadır, Elektronik Sigara sektörü 22 Kasım 2019 Cuma günü tarihi itibari ile 162514 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Kırklareli Elektronik Sigara sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Kırklareli Elektronik Sigara, En Popüler Kırklareli Elektronik Sigara, En Çok Aranan Kırklareli Elektronik Sigara, En Beğenilen Kırklareli Elektronik Sigara, En İyi Kırklareli Elektronik Sigara, En Yeni Kırklareli Elektronik Sigara, En Yakın Kırklareli Elektronik Sigara, En Güncel Kırklareli Elektronik Sigara, Kırklareli Elektronik Sigara Nerede?
Kırklareli İlindeki Babaeski Elektronik Sigara, Demirköy Elektronik Sigara, Kırklareli Merkez Elektronik Sigara, Kofçaz Elektronik Sigara, Lüleburgaz Elektronik Sigara, Pehlivanköy Elektronik Sigara, Pınarhisar Elektronik Sigara, Vize Elektronik Sigara ilçelerindeki Elektronik Sigara sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Kırklareli Elektronik Sigara Hakkında Detaylı Açıklama

E-sigara, içinde belirli konsantrasyonda nikotin içeren solüsyonu, pil gücü ile, yanma olmadan, ısı vererek nikotin içeren buhar haline getiren cihazdır. Likit olarak propilen glikol veya gliserol kullanılır. İlk defa 2003'de Çin'de üretilmiştir. Amerika ve Avrupa'da 2006'dan itibaren kullanılmaya başlanmıştır. Multi-milyar dolarlık bir endüstridir. Her yıl üretici firma sayısı katlanarak artmaktadır 

Bu ürünleri tercih edenler, genelde sigarada yer alan çeşitli zararlı maddelerin kullandıkları likitlerde olmadığını belirtmektektedirler. Ancak buhar ve tat üretmek için likitlerde kullanılan petrol ve kimyevi maddeler bu anlamda çok da masum değildir. E-sigara buharı, nikotin bileşimini çözmek için kullanılan likit propilen glikol veya gliserol maddelerinin ısınması ile oluşan indirgenmiş zararlı maddeleri de içermektedir. Bunlar düşük düzeylerde propilen oksid, akrolein, formaldehit, asetaldehit, toluene, xylene, benzen, butanit, ultrafin nanopartikülleri gibi sigara yakılması ile de oluşan zarar verici maddelerdir. Bu zararlı maddelerin miktarı sigaradakinden daha az olmakla birlikte, uzun dönemdeki etkileri tam olarak bilinmemektedir. Sigara ile beraber, e-sigara kullanımı nikotinin toksik etkilerini arttırmaktadır.
E-sigara buharına pasif maruziyet, pasif sigara içiciliği gibi etki gösterir.E-sigara fiyatları günümüzde 300-500TL arasında değişmektedir.