Kocaeli Elektronik Sigara Firmaları

Adres: İstasyon Caddesi Örnek Sokak No 5
Beğeni: 1 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
1 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Kocaeli Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Kocaeli firmaları 35 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Kocaeli Elektronik Sigara Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Kocaeli Elektronik Sigara Alternatif Arama Seçenekleri
Kocaeli Elektronik Sigara sektöründe 35 adet firma bulunmaktadır, Elektronik Sigara sektörü 22 Kasım 2019 Cuma günü tarihi itibari ile 162507 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Kocaeli Elektronik Sigara sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Kocaeli Elektronik Sigara, En Popüler Kocaeli Elektronik Sigara, En Çok Aranan Kocaeli Elektronik Sigara, En Beğenilen Kocaeli Elektronik Sigara, En İyi Kocaeli Elektronik Sigara, En Yeni Kocaeli Elektronik Sigara, En Yakın Kocaeli Elektronik Sigara, En Güncel Kocaeli Elektronik Sigara, Kocaeli Elektronik Sigara Nerede?
Kocaeli İlindeki Başiskele Elektronik Sigara, Çayırova Elektronik Sigara, Darıca Elektronik Sigara, Derince Elektronik Sigara, Dilovası Elektronik Sigara, Gebze Elektronik Sigara, Gölcük Elektronik Sigara, İzmit Elektronik Sigara, Kandıra Elektronik Sigara, Karamürsel Elektronik Sigara, Kartepe Elektronik Sigara, Kocaeli Merkez Elektronik Sigara, Körfez Elektronik Sigara, Körfez(tütünçiftlik) Elektronik Sigara ilçelerindeki Elektronik Sigara sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Kocaeli Elektronik Sigara Hakkında Detaylı Açıklama

E-sigara, içinde belirli konsantrasyonda nikotin içeren solüsyonu, pil gücü ile, yanma olmadan, ısı vererek nikotin içeren buhar haline getiren cihazdır. Likit olarak propilen glikol veya gliserol kullanılır. İlk defa 2003'de Çin'de üretilmiştir. Amerika ve Avrupa'da 2006'dan itibaren kullanılmaya başlanmıştır. Multi-milyar dolarlık bir endüstridir. Her yıl üretici firma sayısı katlanarak artmaktadır 

Bu ürünleri tercih edenler, genelde sigarada yer alan çeşitli zararlı maddelerin kullandıkları likitlerde olmadığını belirtmektektedirler. Ancak buhar ve tat üretmek için likitlerde kullanılan petrol ve kimyevi maddeler bu anlamda çok da masum değildir. E-sigara buharı, nikotin bileşimini çözmek için kullanılan likit propilen glikol veya gliserol maddelerinin ısınması ile oluşan indirgenmiş zararlı maddeleri de içermektedir. Bunlar düşük düzeylerde propilen oksid, akrolein, formaldehit, asetaldehit, toluene, xylene, benzen, butanit, ultrafin nanopartikülleri gibi sigara yakılması ile de oluşan zarar verici maddelerdir. Bu zararlı maddelerin miktarı sigaradakinden daha az olmakla birlikte, uzun dönemdeki etkileri tam olarak bilinmemektedir. Sigara ile beraber, e-sigara kullanımı nikotinin toksik etkilerini arttırmaktadır.
E-sigara buharına pasif maruziyet, pasif sigara içiciliği gibi etki gösterir.E-sigara fiyatları günümüzde 300-500TL arasında değişmektedir.