Muğla Elektronik Sigara Firmaları

Adres: Hiros Hediyelik Eşya Adnan Menderes Cad. No: 6/C Gümbet / Bodrum
Beğeni: 1 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
1 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Muğla Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Muğla firmaları 35 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Muğla Elektronik Sigara Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Muğla Elektronik Sigara Alternatif Arama Seçenekleri
Muğla Elektronik Sigara sektöründe 35 adet firma bulunmaktadır, Elektronik Sigara sektörü 22 Kasım 2019 Cuma günü tarihi itibari ile 162511 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Muğla Elektronik Sigara sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Muğla Elektronik Sigara, En Popüler Muğla Elektronik Sigara, En Çok Aranan Muğla Elektronik Sigara, En Beğenilen Muğla Elektronik Sigara, En İyi Muğla Elektronik Sigara, En Yeni Muğla Elektronik Sigara, En Yakın Muğla Elektronik Sigara, En Güncel Muğla Elektronik Sigara, Muğla Elektronik Sigara Nerede?
Muğla İlindeki Bodrum Elektronik Sigara, Dalaman Elektronik Sigara, Datça Elektronik Sigara, Fethiye Elektronik Sigara, Kavaklıdere Elektronik Sigara, Köyceğiz Elektronik Sigara, Marmaris Elektronik Sigara, Menteşe Elektronik Sigara, Milas Elektronik Sigara, Muğla Mekez Elektronik Sigara, Ortaca Elektronik Sigara, Seydikemer Elektronik Sigara, Ula Elektronik Sigara, Yatağan Elektronik Sigara ilçelerindeki Elektronik Sigara sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Muğla Elektronik Sigara Hakkında Detaylı Açıklama

E-sigara, içinde belirli konsantrasyonda nikotin içeren solüsyonu, pil gücü ile, yanma olmadan, ısı vererek nikotin içeren buhar haline getiren cihazdır. Likit olarak propilen glikol veya gliserol kullanılır. İlk defa 2003'de Çin'de üretilmiştir. Amerika ve Avrupa'da 2006'dan itibaren kullanılmaya başlanmıştır. Multi-milyar dolarlık bir endüstridir. Her yıl üretici firma sayısı katlanarak artmaktadır 

Bu ürünleri tercih edenler, genelde sigarada yer alan çeşitli zararlı maddelerin kullandıkları likitlerde olmadığını belirtmektektedirler. Ancak buhar ve tat üretmek için likitlerde kullanılan petrol ve kimyevi maddeler bu anlamda çok da masum değildir. E-sigara buharı, nikotin bileşimini çözmek için kullanılan likit propilen glikol veya gliserol maddelerinin ısınması ile oluşan indirgenmiş zararlı maddeleri de içermektedir. Bunlar düşük düzeylerde propilen oksid, akrolein, formaldehit, asetaldehit, toluene, xylene, benzen, butanit, ultrafin nanopartikülleri gibi sigara yakılması ile de oluşan zarar verici maddelerdir. Bu zararlı maddelerin miktarı sigaradakinden daha az olmakla birlikte, uzun dönemdeki etkileri tam olarak bilinmemektedir. Sigara ile beraber, e-sigara kullanımı nikotinin toksik etkilerini arttırmaktadır.
E-sigara buharına pasif maruziyet, pasif sigara içiciliği gibi etki gösterir.E-sigara fiyatları günümüzde 300-500TL arasında değişmektedir.