Sivas Elektronik Sigara Firmaları

Sivas Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Sivas firmaları 35 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...

Alternatif Sivas İli Firmaları

Sektörler: Eczaneler
Adres: Cumhuriyet Cd. No: 7,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Yer: Sivas
Adres: 4 Eylül San. Sit. 42. Blk. Daire: 12-14, Toptancılarsitesi,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Sivas Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Sivas firmaları 35 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Sivas İli Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Sivas Elektronik Sigara Alternatif Arama Seçenekleri
Sivas Elektronik Sigara sektöründe 35 adet firma bulunmaktadır, Elektronik Sigara sektörü 18 Kasım 2019 Pazartesi günü tarihi itibari ile 161980 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Sivas Elektronik Sigara sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Sivas Elektronik Sigara, En Popüler Sivas Elektronik Sigara, En Çok Aranan Sivas Elektronik Sigara, En Beğenilen Sivas Elektronik Sigara, En İyi Sivas Elektronik Sigara, En Yeni Sivas Elektronik Sigara, En Yakın Sivas Elektronik Sigara, En Güncel Sivas Elektronik Sigara, Sivas Elektronik Sigara Nerede?
Sivas İlindeki Akıncılar Elektronik Sigara, Altınyayla Elektronik Sigara, Divriği Elektronik Sigara, Doğanşar Elektronik Sigara, Gemerek Elektronik Sigara, Gölova Elektronik Sigara, Gürün Elektronik Sigara, Hafik Elektronik Sigara, İmranlı Elektronik Sigara, Kangal Elektronik Sigara, Koyulhisar Elektronik Sigara, Merkez Elektronik Sigara, Şarkışla Elektronik Sigara, Sivas Merkez Elektronik Sigara, Suşehri Elektronik Sigara, Ulaş Elektronik Sigara, Yıldızeli Elektronik Sigara, Zara Elektronik Sigara ilçelerindeki Elektronik Sigara sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Sivas Elektronik Sigara Hakkında Detaylı Açıklama

E-sigara, içinde belirli konsantrasyonda nikotin içeren solüsyonu, pil gücü ile, yanma olmadan, ısı vererek nikotin içeren buhar haline getiren cihazdır. Likit olarak propilen glikol veya gliserol kullanılır. İlk defa 2003'de Çin'de üretilmiştir. Amerika ve Avrupa'da 2006'dan itibaren kullanılmaya başlanmıştır. Multi-milyar dolarlık bir endüstridir. Her yıl üretici firma sayısı katlanarak artmaktadır 

Bu ürünleri tercih edenler, genelde sigarada yer alan çeşitli zararlı maddelerin kullandıkları likitlerde olmadığını belirtmektektedirler. Ancak buhar ve tat üretmek için likitlerde kullanılan petrol ve kimyevi maddeler bu anlamda çok da masum değildir. E-sigara buharı, nikotin bileşimini çözmek için kullanılan likit propilen glikol veya gliserol maddelerinin ısınması ile oluşan indirgenmiş zararlı maddeleri de içermektedir. Bunlar düşük düzeylerde propilen oksid, akrolein, formaldehit, asetaldehit, toluene, xylene, benzen, butanit, ultrafin nanopartikülleri gibi sigara yakılması ile de oluşan zarar verici maddelerdir. Bu zararlı maddelerin miktarı sigaradakinden daha az olmakla birlikte, uzun dönemdeki etkileri tam olarak bilinmemektedir. Sigara ile beraber, e-sigara kullanımı nikotinin toksik etkilerini arttırmaktadır.
E-sigara buharına pasif maruziyet, pasif sigara içiciliği gibi etki gösterir.E-sigara fiyatları günümüzde 300-500TL arasında değişmektedir.