Düzce Çilimli Komşufırın Şubeleri Firmaları

Düzce Çilimli Komşufırın Şubeleri mi arıyorsunuz? | Komşufırın Şubeleri Düzce Çilimli firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Düzce+Çilimli+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Düzce Çilimli Komşufırın Şubeleri Firmaları Çilimli Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleDüzce Çilimli Komşufırın Şubeleri Firmaları Çilimli Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 0.0 | 0 Oy
Düzce Çilimli Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Düzce Çilimli Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Çilimli Komşufırın Şubeleri sektöründe 73 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 18 Şubat 2020 Salı günü tarihi itibari ile 29735 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Çilimli Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Çilimli Komşufırın Şubeleri, En Popüler Çilimli Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Çilimli Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Çilimli Komşufırın Şubeleri, En İyi Çilimli Komşufırın Şubeleri, En Yeni Çilimli Komşufırın Şubeleri, En Yakın Çilimli Komşufırın Şubeleri, En Güncel Çilimli Komşufırın Şubeleri, Çilimli Komşufırın Şubeleri Nerede?
Düzce İli Çilimli İlçesindeki ?rağa Komşufırın Şubeleri, Alimler (Pirpir Köyü) Komşufırın Şubeleri, Arabacı Komşufırın Şubeleri, Biçkibaşi Köyü Komşufırın Şubeleri, Çakallar (Pirpir Köyü) Komşufırın Şubeleri, Çalilik Köyü Komşufırın Şubeleri, Dikmeli (Dikmeli Köyü) Komşufırın Şubeleri, Döngelli Köyü Komşufırın Şubeleri, Esenli Köyü Komşufırın Şubeleri, Gülebeler (Dikmeli Köyü) Komşufırın Şubeleri, Hizardere Köyü Komşufırın Şubeleri, İshaklar Köyü Komşufırın Şubeleri, Kafyayla Köyü Komşufırın Şubeleri, Kanal (Pirpir Köyü) Komşufırın Şubeleri, Karaçörtlen Köyü Komşufırın Şubeleri, Kavaklik (Kirkharman Köyü) Komşufırın Şubeleri, Kiraztarla Köyü Komşufırın Şubeleri, Kocaveliler (Pirpir Köyü) Komşufırın Şubeleri, Kültür (Pirpir Köyü) Komşufırın Şubeleri, Kuşoğlu Köyü Komşufırın Şubeleri, Mahirağa Komşufırın Şubeleri, Merkez (Alacamescit Köyü) Komşufırın Şubeleri, Merkez (Dikmeli Köyü) Komşufırın Şubeleri, Merkez (Kirkharman Köyü) Komşufırın Şubeleri, Merkez (Yenivakif Köyü) Komşufırın Şubeleri, Ömercikler (Pirpir Köyü) Komşufırın Şubeleri, Orman (Alacamescit Köyü) Komşufırın Şubeleri, Orta (Pirpir Köyü) Komşufırın Şubeleri, Sarimeşe Köyü Komşufırın Şubeleri, Şerefiye Komşufırın Şubeleri, Söğütlü (Söğütlü Köyü) Komşufırın Şubeleri, Tepeköy Köyü Komşufırın Şubeleri, Topçular Komşufırın Şubeleri, Ulucami Komşufırın Şubeleri, Yeni (Yenivakif Köyü) Komşufırın Şubeleri, Yeniköy Köyü Komşufırın Şubeleri, Yeşil Komşufırın Şubeleri, Yeşiltepe Komşufırın Şubeleri, Yukarikaraköy Köyü Komşufırın Şubeleri, Yukariköy (Kirkharman Köyü) Komşufırın Şubeleri mahallerindeki Komşufırın Şubeleri sektöründeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Düzce Çilimli Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor