Gümüşhane Komşufırın Şubeleri Firmaları

Gümüşhane Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Gümüşhane firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Gümüşhane+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Gümüşhane Komşufırın Şubeleri Firmaları Gümüşhane Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleGümüşhane Komşufırın Şubeleri Firmaları Gümüşhane Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 3.0 | 1 Oy
Gümüşhane Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Gümüşhane Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Gümüşhane Komşufırın Şubeleri sektöründe 73 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 19 Ocak 2020 Pazar günü tarihi itibari ile 28761 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Gümüşhane Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Gümüşhane Komşufırın Şubeleri, En Popüler Gümüşhane Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Gümüşhane Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Gümüşhane Komşufırın Şubeleri, En İyi Gümüşhane Komşufırın Şubeleri, En Yeni Gümüşhane Komşufırın Şubeleri, En Yakın Gümüşhane Komşufırın Şubeleri, En Güncel Gümüşhane Komşufırın Şubeleri, Gümüşhane Komşufırın Şubeleri Nerede?
Gümüşhane İlindeki Gümüşhane Merkez Komşufırın Şubeleri, Kelkit Komşufırın Şubeleri, Köse Komşufırın Şubeleri, Kürtün Komşufırın Şubeleri, Merkez Komşufırın Şubeleri, Şiran Komşufırın Şubeleri, Torul Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Gümüşhane Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor