Malatya Malatya Merkez Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı Firmaları

Malatya Malatya Merkez Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı - Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı Malatya Malatya Merkez firmaları 3245 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Türkiye'den Firmalar Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Malatya Malatya Merkez Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Malatya Merkez Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı sektöründe 3245 adet firma bulunmaktadır, Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı sektörü 05 Aralık 2019 Perşembe günü tarihi itibari ile 34094 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Malatya Merkez Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Malatya Merkez Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı, En Popüler Malatya Merkez Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı, En Çok Aranan Malatya Merkez Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı, En Beğenilen Malatya Merkez Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı, En İyi Malatya Merkez Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı, En Yeni Malatya Merkez Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı, En Yakın Malatya Merkez Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı, En Güncel Malatya Merkez Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı, Malatya Merkez Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı Nerede?
Malatya İli Malatya Merkez İlçesindeki Ataköy Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı, Atatürk Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı, Başharık Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı, Çavuşoğlu Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı, Ferhadiye Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı, Hamidiye Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı, İsmetiye Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı, İzzetiye Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı, Kernek Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı, Mehmet Buyruk Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı, Niyazi Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı, Özalper Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı, Paşaköşkü Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı, Salköprü Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı, Salköprü Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı, Şıkşık Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı, Yıldıztepe Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı mahallerindeki Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı sektöründeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Malatya Malatya Merkez Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı Hakkında Detaylı Açıklama

 

otomotiv sanayi, ana sanayinin belirlediği teknik belgere dayalı olarak, motorlu karayolu araçlarının üretildiği, aynı zamanda araçların yedek parçalarının, orijinal ve yan sanayi olarak yapıldığı sektördür. Otomotiv sanayi, sanayileşmiş ülkelerin ekonomisinin başını çeken en önemli sanayi alanlarından biridir.

 

Ülkemizde 2 yılları arasında birçok spor otomobil üretme girişiminde bulunmuş olan bireyler ve şirketler mevcuttur. Türkiye'de üretilen ilk spor otomobil olan Anadol STC-16 Eralp Noyan tarafından tasarlanmıştır. etox Türkiye'de üretilen ikinci spor otomobildir.

Ertex Oto Dekorasyon şirketinin Türk mühendislerle çalışarak üretmiş olduğu bir araçtır. Ayrıca dizel ve elektrikli motor olmak üzere iki motor seçeneği de mevcuttur. Yonca-Onuk Tersaneleri tarafından yapılan Onuk Sazan ve Onuk S-56 adlı otomobiller de üretilmiştir. Ancak bu araçlar halen prototip aşamasındadır.