SEZER KURU TEMİZLEME VE TERZİ ATÖLYESİ ANTAKYA

YORGAN - BATTANİYE - YATAK ÖRTÜSÜ - MASA ÖRTÜSÜ - GELİNLİK - KINALIK - TÜL VE SATEN PERDE - STOR PERDE - ZEBRA BERDE YIKAMA - TAKIM ELBİSE - CEKET KABAN MONT PARDESÜ - PANTOLON GÖMLEK - TİŞÖRT - TRİKO KAZAK - ABİYE - KRAVAT - İTİNALI BİR ŞEKİLDE YAPILIR - TERZİ VE ÜTÜ İŞLERİ YAPILIR - EV VE İŞ YERLERİNE SERVİSİMİZ VARDIR

Yetkili Kişi
Sezer Berberoğlu (Yetkili)
Cep Telefonu
Adres Konum Ekle
Odabaşı Mh. Barış Sk. İpek Apt. (Rainbow Dil Merkezi Karşı Sokağı) Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Ziyaretçi İstatistikleri
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
08.02.2019 - 08.02.2020
Bizi Sayfanızda Paylaşın
Sezer Kuru Temizleme Ve Terzi Atölyesi firması hatay ili antakya ilçesinde Ütüleme, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 97 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Sezer+Kuru+Temizleme+Ve+Terzi+Atölyesi+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Sezer Kuru Temizleme Ve Terzi Atölyesi Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Sezer Kuru Temizleme Ve Terzi Atölyesi İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Sezer Kuru Temizleme Ve Terzi Atölyesi Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Sezer Kuru Temizleme Ve Terzi Atölyesi Hakkında

Sezer Kuru Temizleme Ve Terzi Atölyesi Firmamız Sezer Berberoğlu Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Odabaşı Mahallesi Odabaşı Mh. Barış Sk. İpek Apt. (Rainbow Dil Merkezi Karşı Sokağı) Adresinde faaliyettedir.
Sezer Kuru Temizleme Ve Terzi Atölyesi Ütüleme, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Perde Yıkama, Kuru Temizleme, Terzi, Gelinlik Yıkama sektörlerinde hizmet vermektedir.
Sezer Kuru Temizleme Ve Terzi Atölyesi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Sezer Kuru Temizleme Ve Terzi Atölyesi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Sezer Kuru Temizleme Ve Terzi Atölyesi firmamıza İstek ve taleplerinizi 19 Şubat 2019 Salı Günü 08:00 ile 19:30 Arası Açık iletebilir veya Sabit Telefonu, 0 (507) 431 08 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 97 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 3 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.