SİLKATEK ELEKTROSTATİK BOYA TESİS VE EKİPMANLARI ATAŞEHİR

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Yedpa Ticaret Merkezi H2 Caddesi No: 1 P 15 34779, Ümraniy Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler:
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Silkatek Elektrostatik Boya Tesis Ve Ekipmanları firması İstanbul ili Ataşehir ilçesinde Kabin sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 3 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Silkatek+Elektrostatik+Boya+Tesis+Ve+Ekipmanları+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Silkatek Elektrostatik Boya Tesis Ve Ekipmanları Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Ataşehir İlçesi Yedpa Ticaret Merkezi H2 Caddesi No: 1 P 15 34779, Ümraniy Adresinde faaliyettedir.
Silkatek Elektrostatik Boya Tesis Ve Ekipmanları Kabin sektörlerinde hizmet vermektedir.
Silkatek Elektrostatik Boya Tesis Ve Ekipmanları Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Silkatek Elektrostatik Boya Tesis Ve Ekipmanları firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Silkatek Elektrostatik Boya Tesis Ve Ekipmanları firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Ocak 2018 Salı Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 661 00 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 3 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.