SİNA DÖVİZ VE ALTIN TİCARET A.Ş. ANTAKYA

Yetkili Kişi
Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Fax Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
KEMALPASA CAD YAZGANLAR İŞHANI NO 4  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Kayıt ve Bitiş Tarihi
14.07.2010 - 10.05.2020
SİNA DÖVİZ VE ALTIN TİCARET A.Ş. Firması MEHMET ASLAN Yönetiminde Hatay ili Antakya ilçesinde Döviz Büroları, Dolar, Dolar Kuru sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 1518 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 11 kişi tarafından aranmıştır.
SİNA+DÖVİZ+VE+ALTIN+TİCARET+A.Ş.+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

SİNA DÖVİZ VE ALTIN TİCARET A.Ş. İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

SİNA DÖVİZ VE ALTIN TİCARET A.Ş. Haberleri

Yeni Haber Ekle
AVRUPA’NIN ÖNEMLİ KURUMLARINDAN OLACAĞIZ

Hatay’da önümüzdeki eğitim-öğretim sezonunda eğitim hayatına başlayacak olan Bahçeşehir Eğitim Kurumları tanıtım toplantısı okulun Antakya’da bulunan yerleşkesinde düzenlendi. 29 Haziran’da açılışı planlanan ancak 28 Haziran günü İstanbul’da yaşanan hain terör saldırısı nedeniyle iptal edilen Bahçeşehir okulları tanıtım toplantısına Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Hatay Kurucu Temsilcisi Serdal Aslan, Kurucu üye ve Genel Müdür Sefer Kaplan, Kurucu üyeler Nursel Örak, Semire Yazıcı ve Hatay’da ...

Hatice Ekmekçi | 23 Temmuz 2016 00:00

SİNA DÖVİZ VE ALTIN TİCARET A.Ş. Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

SİNA DÖVİZ VE ALTIN TİCARET A.Ş. Hakkında

SİNA DÖVİZ VE ALTIN TİCARET A.Ş. Firmamız MEHMET ASLAN Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Ulucamii Mahallesi KEMALPASA CAD YAZGANLAR İŞHANI NO 4 Adresinde faaliyettedir.
SİNA DÖVİZ VE ALTIN TİCARET A.Ş. Döviz Büroları, Dolar, Dolar Kuru, Döviz Bürosu sektörlerinde hizmet vermektedir.
SİNA DÖVİZ VE ALTIN TİCARET A.Ş. Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir SİNA DÖVİZ VE ALTIN TİCARET A.Ş. firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
SİNA DÖVİZ VE ALTIN TİCARET A.Ş. firmamıza İstek ve taleplerinizi 03 Temmuz 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (326) 215 88 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 1518 kişi Ziyaret etmiş, 11 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 36 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.