SİNA DÖVİZ VE ALTIN TİCARET A.Ş. ANTAKYA

Yetkili Kişi
Sabit Telefon
Fax
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
KEMALPASA CAD YAZGANLAR İŞHANI NO 4 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 795/02016 Yılı: 2954/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
14.07.2010 - 10.05.2018
SİNA DÖVİZ VE ALTIN TİCARET A.Ş. firması Hatay ili Antakya ilçesinde Döviz Büroları, Dolar, Dolar Kuru sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 8415 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 795 kişi tarafından aranmıştır.
SİNA+DÖVİZ+VE+ALTIN+TİCARET+A.Ş.+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

SİNA DÖVİZ VE ALTIN TİCARET A.Ş. Haberleri

AVRUPA’NIN ÖNEMLİ KURUMLARINDAN OLACAĞIZ

Hatay’da önümüzdeki eğitim-öğretim sezonunda eğitim hayatına başlayacak olan Bahçeşehir Eğitim Kurumları tanıtım toplantısı okulun Antakya’da bulunan yerleşkesinde düzenlendi. 29 Haziran’da açılışı planlanan ancak 28 Haziran günü İstanbul’da yaşanan hain terör saldırısı nedeniyle iptal edilen Bahçeşehir okulları tanıtım toplantısına Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Hatay Kurucu Temsilcisi Serdal Aslan, Kurucu üye ve Genel Müdür Sefer Kaplan, Kurucu üyeler Nursel Örak, Semire Yazıcı ve Hatay’da ...

23 Temmuz 2016 00:00

SİNA DÖVİZ VE ALTIN TİCARET A.Ş. İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

SİNA DÖVİZ VE ALTIN TİCARET A.Ş. Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

SİNA DÖVİZ VE ALTIN TİCARET A.Ş. Hakkında

Firmamız Hatay İlinde Antakya İlçesi KEMALPASA CAD YAZGANLAR İŞHANI NO 4 Adresinde Döviz Büroları, Dolar, Dolar Kuru sektörlerinde faaliyettedir.
SİNA DÖVİZ VE ALTIN TİCARET A.Ş. Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir SİNA DÖVİZ VE ALTIN TİCARET A.Ş. firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
SİNA DÖVİZ VE ALTIN TİCARET A.Ş. firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Kasım 2017 Salı Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (326) 215 88 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 8415 kişi Ziyaret etmiş, 795 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 27 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.