ŞİŞKO DÖNER VE KEBAP ANTAKYA

EFSANE LEZZET
ŞİŞ'KO KEBAP & DÖNER
ÇİĞ ET SATIŞIMIZ VARDIR
EV VE İŞ YERLERİNE
SERVİS YAPILIR...

Yetkili Kişi
Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz
EKİNCİ YOLU ÜZERİ AYŞE FİTNAT HANIM CAD. ZEYTİN PALAS APT. NO:1  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Kayıt ve Bitiş Tarihi
22.05.2015 - 15.12.2020
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
ŞİŞKO DÖNER VE KEBAP ANTAKYA Hatay Firma Rehberi Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/sisko-kebap-doner #ŞİŞKO #DÖNER #VE #KEBAP #ANTAKYA #Hatay #Firma #Rehberi #ŞİŞKODÖNER #DÖNERVE #VEKEBAP #KEBAPANTAKYA #ŞİŞKODÖNERVEKEBAPANTAKYA #HatayFirma #FirmaRehberi #HatayFirmaRehberi
Şişko Döner Ve Kebap Firması MEHMET AŞKAROĞLU Yönetiminde hatay ili antakya ilçesinde Kebapçılar, Dönerciler, Et Lokantası sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 1744 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 80 kişi tarafından aranmıştır.
Şişko+Döner+Ve+Kebap+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Şişko Döner Ve Kebap İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Şişko Döner Ve Kebap Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Şişko Döner Ve Kebap Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Şişko Döner Ve Kebap Hakkında

Şişko Döner Ve Kebap Firmamız MEHMET AŞKAROĞLU Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Ürgenpaşa Mahallesi EKİNCİ YOLU ÜZERİ AYŞE FİTNAT HANIM CAD. ZEYTİN PALAS APT. NO:1 Adresinde faaliyettedir.
Şişko Döner Ve Kebap Kebapçılar, Dönerciler, Et Lokantası, Yemek Siparişi, Paket Sipariş, Döner Salonu, Döner sektörlerinde hizmet vermektedir.
Şişko Döner Ve Kebap Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Şişko Döner Ve Kebap firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Şişko Döner Ve Kebap firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Eylül 2020 Çarşamba Günü 09:00 ile 23:00 Arası Açık iletebilir veya 0 (326) 227 55 ... Sabit Telefonu, 0 (530) 303 17 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 1744 kişi Ziyaret etmiş, 80 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 17 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.