SOMUNCU BABA UNLU MAMÜLLERİ ŞAHİNBEY

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Gümüştekin Mh. 11. Sokak No: 2, Hoşgör, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Ziyaretçi İstatistikleri
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Somuncu Baba Unlu Mamülleri firması Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 29 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Somuncu+Baba+Unlu+Mamülleri+Gaziantep Firma+Rehberim+Üyesidir!

Somuncu Baba Unlu Mamülleri Hakkında

Firmamız Gaziantep İlinde Şahinbey İlçesi Gümüştekin Mh. 11. Sokak No: 2, Hoşgör, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Somuncu Baba Unlu Mamülleri Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Somuncu Baba Unlu Mamülleri firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Somuncu Baba Unlu Mamülleri firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Kasım 2017 Salı Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (342) 338 73 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 29 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz