STAR OTOMOTİV ANTAKYA

Her marka ve model araçların elektrikli ve hidrolik direksiyon kutuları ve pompaları çıkma olarak mevcut

Toyata araçların motor ve şanzıman mekanik çıkma yedek parçaları mevcuttur.

Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Çalışma Saatlerimiz
Adresimiz
Yeni Sanayi Sit.12.Cd.5.İniş 68/B Blok No:7  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Kayıt ve Bitiş Tarihi
21.02.2013 - 21.10.2020
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
STAR OTOMOTİV ANTAKYA Hatay Firma Rehberi Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/star-otomotiv-26 #STAR #OTOMOTİV #ANTAKYA #Hatay #Firma #Rehberi #STAROTOMOTİV #OTOMOTİVANTAKYA #STAROTOMOTİVANTAKYA #HatayFirma #FirmaRehberi #HatayFirmaRehberi
Star Otomotiv Firması Abdullah Önal Ve Erkan Dokuzoğlu Yönetiminde hatay ili antakya ilçesinde Oto Servis, Bakım ve Onarım, Çıkma Yedek Parça, Oto Tamir Servisi sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 1210 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 40 kişi tarafından aranmıştır.
Star+Otomotiv+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Star Otomotiv İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Star Otomotiv Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Star Otomotiv Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Star Otomotiv Hakkında

Star Otomotiv Firmamız Abdullah Önal Ve Erkan Dokuzoğlu Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Yeni Sanayi Mahallesi Yeni Sanayi Sit.12.Cd.5.İniş 68/B Blok No:7 Adresinde faaliyettedir.
Star Otomotiv Oto Servis, Bakım ve Onarım, Çıkma Yedek Parça, Oto Tamir Servisi, Volkswagen Özel Servis, Oto Yetkili Servis, Hyundai Özel Servis, Toyota Özel Servis, Hidrolik Direksiyon Tamiri sektörlerinde hizmet vermektedir.
Star Otomotiv Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Star Otomotiv firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Star Otomotiv firmamıza İstek ve taleplerinizi 27 Eylül 2020 Pazar Günü Kapalı iletebilir veya 0 (326) 221 23 ... Sabit Telefonu, 0 (532) 736 57 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email star-otomotiv@hotmail.com ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 1210 kişi Ziyaret etmiş, 40 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 4 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.