ŞÜKRÜ AYNA MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM MERKEZİ DİCLE

Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
Şükrü Ayna Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi, Ergani Cad. Hükümet Konağı Karşısı  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
16.06.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
ŞÜKRÜ AYNA MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM MERKEZİ DİCLE Diyarbakır Firma RehberimŞÜKRÜ AYNA MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM MERKEZİ DİCLE Diyarbakır Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Şükrü Ayna Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Firması Diyarbakır ili Dicle ilçesinde Teknik Liseler sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 5 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Şükrü+Ayna+Mesleki+ve+Teknik+Eğitim+Merkezi+Diyarbakır Firma+Rehberim+Üyesidir!

Şükrü Ayna Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Hakkında

Şükrü Ayna Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Firmamız Diyarbakır İlinde Dicle İlçesi Şükrü Ayna Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi, Ergani Cad. Hükümet Konağı Karşısı Adresinde faaliyettedir.
Şükrü Ayna Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Teknik Liseler sektörlerinde hizmet vermektedir.
Şükrü Ayna Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Şükrü Ayna Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Şükrü Ayna Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (412) 561 30 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 5 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.