TAHA YUFKA ODUNPAZARI

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Kırmızı Toprak Mh. Ercan Sk. No: 54/B, Akarbaşı, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 1/02016 Yılı: 1/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Taha Yufka firması Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 111 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 1 kişi tarafından aranmıştır.
Taha+Yufka+Eskişehir Firma+Rehberim+Üyesidir!

Taha Yufka Hakkında

Firmamız Eskişehir İlinde Odunpazarı İlçesi Kırmızı Toprak Mh. Ercan Sk. No: 54/B, Akarbaşı, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış, Yufkacılar sektörlerinde faaliyettedir.
Taha Yufka Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Taha Yufka firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Taha Yufka firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Kasım 2017 Perşembe Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (222) 226 84 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 111 kişi Ziyaret etmiş, 1 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz