TANER BÖREK VE PİDE SALONLARI ATAŞEHİR

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Kayışdağı Cd. Hal Yolu 1. Bayraktar Sk. Cihan Apt. No: 9, Küçükbakkalköy, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Taner Börek ve Pide Salonları firması İstanbul ili Ataşehir ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 32 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Taner+Börek+ve+Pide+Salonları+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Taner Börek ve Pide Salonları Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Ataşehir İlçesi Kayışdağı Cd. Hal Yolu 1. Bayraktar Sk. Cihan Apt. No: 9, Küçükbakkalköy, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Taner Börek ve Pide Salonları Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Taner Börek ve Pide Salonları firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Taner Börek ve Pide Salonları firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Kasım 2017 Salı Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 574 14 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 32 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz