TARİHİ ÇEMBERLİTAŞ BÖREKÇİSİ KÜÇÜKÇEKMECE

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Merkez Mh. Cumhuriyet Cd. No: 108, Halkalı, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Tarihi Çemberlitaş Börekçisi firması İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 43 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Tarihi+Çemberlitaş+Börekçisi+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Tarihi Çemberlitaş Börekçisi Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Küçükçekmece İlçesi Merkez Mh. Cumhuriyet Cd. No: 108, Halkalı, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Tarihi Çemberlitaş Börekçisi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Tarihi Çemberlitaş Börekçisi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Tarihi Çemberlitaş Börekçisi firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Kasım 2017 Salı Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 471 58 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 43 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.