TATLI HAYAT PASTA & KURABİYE TASARIM BAYRAKLI

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Adalet Mh. 1593/3 Sokak Emek Sitesi C Blok, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Tatlı Hayat Pasta & Kurabiye Tasarım firması İzmir ili Bayraklı ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 136 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Tatlı+Hayat+Pasta+Kurabiye+Tasarım+İzmir Firma+Rehberim+Üyesidir!

Tatlı Hayat Pasta & Kurabiye Tasarım Hakkında

Firmamız İzmir İlinde Bayraklı İlçesi Adalet Mh. 1593/3 Sokak Emek Sitesi C Blok, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Tatlı Hayat Pasta & Kurabiye Tasarım Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Tatlı Hayat Pasta & Kurabiye Tasarım firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Tatlı Hayat Pasta & Kurabiye Tasarım firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Kasım 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (232) 341 89 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 136 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz