TATLIOĞLU APARTMAN VE DAİRELERİ ANTAKYA

öğrenci daireleri dayalı döşeli  konforlu 1 + 1 ve 2 + 1

Yetkili Kişi
Cep Telefonu
Adres Konum Ekle
ZÜLÜFLÜHAN MAHALLESİ NO : 21/1 MKÜ GİRİŞ KAPISI CİVARINDA Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Ziyaretçi İstatistikleri
Arama İstatistikleri
2018 Yılı: 8/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
02.08.2018 -
Tatlıoğlu Apartman Ve Daireleri firması hatay ili antakya ilçesinde Kiralık Daire, Öğrenci Evleri, Apart sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 636 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 8 kişi tarafından aranmıştır.
Tatlıoğlu+Apartman+Ve+Daireleri+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Tatlıoğlu Apartman Ve Daireleri Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Tatlıoğlu Apartman Ve Daireleri İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Tatlıoğlu Apartman Ve Daireleri Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Tatlıoğlu Apartman Ve Daireleri Hakkında

Tatlıoğlu Apartman Ve Daireleri Firmamız MEDAT TATLIOĞLU Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Zülüflühan Mahallesi ZÜLÜFLÜHAN MAHALLESİ NO : 21/1 MKÜ GİRİŞ KAPISI CİVARINDA Adresinde faaliyettedir.
Tatlıoğlu Apartman Ve Daireleri Kiralık Daire, Öğrenci Evleri, Apart, Öğrenci Apartı, Lüks Daire, Kız Öğrenci Apartı sektörlerinde hizmet vermektedir.
Tatlıoğlu Apartman Ve Daireleri Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Tatlıoğlu Apartman Ve Daireleri firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Tatlıoğlu Apartman Ve Daireleri firmamıza İstek ve taleplerinizi 16 Ekim 2018 Salı Günü 08:00 ile 22:00 Arası Açık iletebilir veya Sabit Telefonu, 0 (530) 313 33 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email medo_1905@gmail.com ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 636 kişi Ziyaret etmiş, 8 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 8 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
Firmanızı Ücretsiz Eklemek İçin Tıklayın