TÜRK TELEKOM TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ (KAYAPINAR) KAYAPINAR

Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
Türk Telekom Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Türk Telekom Teknik Ve End. Mes. Lisesi. Urfa Yolu Üzeri 6. Km. Kayapınar, D. Bak  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
15.06.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
TÜRK TELEKOM TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ (KAYAPINAR) KAYAPINAR Diyarbakır Firma RehberimTÜRK TELEKOM TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ (KAYAPINAR) KAYAPINAR Diyarbakır Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Türk Telekom Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Kayapınar) Firması Diyarbakır ili Kayapınar ilçesinde Okullar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 11 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Türk+Telekom+Teknik+ve+Endüstri+Meslek+Lisesi+(Kayapınar)+Diyarbakır Firma+Rehberim+Üyesidir!

Türk Telekom Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Kayapınar) Hakkında

Türk Telekom Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Kayapınar) Firmamız Diyarbakır İlinde Kayapınar İlçesi Türk Telekom Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Türk Telekom Teknik Ve End. Mes. Lisesi. Urfa Yolu Üzeri 6. Km. Kayapınar, D. Bak Adresinde faaliyettedir.
Türk Telekom Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Kayapınar) Okullar sektörlerinde hizmet vermektedir.
Türk Telekom Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Kayapınar) Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Türk Telekom Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Kayapınar) firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Türk Telekom Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Kayapınar) firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (412) 251 34 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 11 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.