UCZ MARKETLERİ İSTANBUL GÜZELKENT ŞUBESİ SİLİVRİ

Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Selimpaşa Merkez Mah. Güzelkent Sit. 2070 Sok. Kardelen A Bl. No: 15 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Ucz Marketleri İstanbul Güzelkent Şubesi firması İstanbul ili Silivri ilçesinde Marketler, Marketler ve Süpermarketler  sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 16 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Ucz+Marketleri+İstanbul+Güzelkent+Şubesi+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Ucz Marketleri İstanbul Güzelkent Şubesi Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Silivri İlçesi Selimpaşa Merkez Mah. Güzelkent Sit. 2070 Sok. Kardelen A Bl. No: 15 Adresinde Marketler, Marketler ve Süpermarketler  sektörlerinde faaliyettedir.
Ucz Marketleri İstanbul Güzelkent Şubesi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Ucz Marketleri İstanbul Güzelkent Şubesi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Ucz Marketleri İstanbul Güzelkent Şubesi firmamıza İstek ve taleplerinizi 25 Kasım 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 16 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
Sektörler: Marketler
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz