UCZ MARKETLERİ İSTANBUL YAVUZ SELİM ŞUBESİ ÜMRANİYE

Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Adem Yavuz Mah. Yavuz Selim Cad. No: 26 / 1 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Ziyaretçi İstatistikleri
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Ucz Marketleri İstanbul Yavuz Selim Şubesi firması İstanbul ili Ümraniye ilçesinde Marketler, Marketler ve Süpermarketler  sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 12 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Ucz+Marketleri+İstanbul+Yavuz+Selim+Şubesi+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Ucz Marketleri İstanbul Yavuz Selim Şubesi Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Ümraniye İlçesi Adem Yavuz Mah. Yavuz Selim Cad. No: 26 / 1 Adresinde Marketler, Marketler ve Süpermarketler  sektörlerinde faaliyettedir.
Ucz Marketleri İstanbul Yavuz Selim Şubesi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Ucz Marketleri İstanbul Yavuz Selim Şubesi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Ucz Marketleri İstanbul Yavuz Selim Şubesi firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Kasım 2017 Salı Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 12 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Sektörler: Marketler
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz