YAPAŞ EKMEK FABRİKASI AKDAĞMADENİ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Ahisevi Mh., Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Yapaş Ekmek Fabrikası firması Yozgat ili Akdağmadeni ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Ekmek, Ekmek Fabrikaları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 46 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Yapaş+Ekmek+Fabrikası+Yozgat Firma+Rehberim+Üyesidir!

Yapaş Ekmek Fabrikası Hakkında

Firmamız Yozgat İlinde Akdağmadeni İlçesi Ahisevi Mh., Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Ekmek, Ekmek Fabrikaları, Ekmek Satış Mağazaları, Ekmek Fabrikası sektörlerinde faaliyettedir.
Yapaş Ekmek Fabrikası Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Yapaş Ekmek Fabrikası firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Yapaş Ekmek Fabrikası firmamıza İstek ve taleplerinizi 24 Kasım 2017 Cuma Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (354) 314 33 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 46 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.