YEDİ SEKİZ HASANPAŞA FIRINI BEŞİKTAŞ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Şehit Asım Cad. No: 12 Sinanpaşa Mh. Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Ziyaretçi İstatistikleri
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 1/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
13.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Yedi Sekiz Hasanpaşa Fırını firması İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 14 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 1 kişi tarafından aranmıştır.
Yedi+Sekiz+Hasanpaşa+Fırını+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Yedi Sekiz Hasanpaşa Fırını Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Beşiktaş İlçesi Şehit Asım Cad. No: 12 Sinanpaşa Mh. Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Yedi Sekiz Hasanpaşa Fırını Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Yedi Sekiz Hasanpaşa Fırını firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Yedi Sekiz Hasanpaşa Fırını firmamıza İstek ve taleplerinizi 15 Aralık 2017 Cuma Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 261 97 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 14 kişi Ziyaret etmiş, 1 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz