YENİ BAŞAK BÖREK VE PİDE SALONU MALTEPE

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Bağdat Cd. Bağdat Apt. No: 316/A, Feyzullah, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
08.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Yeni Başak Börek ve Pide Salonu firması İstanbul ili Maltepe ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 16 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Yeni+Başak+Börek+ve+Pide+Salonu+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Yeni Başak Börek ve Pide Salonu Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Maltepe İlçesi Bağdat Cd. Bağdat Apt. No: 316/A, Feyzullah, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Yeni Başak Börek ve Pide Salonu Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Yeni Başak Börek ve Pide Salonu firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Yeni Başak Börek ve Pide Salonu firmamıza İstek ve taleplerinizi 22 Kasım 2017 Çarşamba Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 370 78 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 16 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Web sitemizde daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çerez/cookie kullanıyoruz.
Kabul ediyorum, kapat