YILDIZ YUFKA MAMAK

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Başak Mh. 1680. Cd. No: 22 Daire: 13, Hüseyingazi, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
04.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Yıldız Yufka firması Ankara ili Mamak ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 97 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Yıldız+Yufka+Ankara Firma+Rehberim+Üyesidir!

Yıldız Yufka Hakkında

Firmamız Ankara İlinde Mamak İlçesi Başak Mh. 1680. Cd. No: 22 Daire: 13, Hüseyingazi, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış, Yufkacılar sektörlerinde faaliyettedir.
Yıldız Yufka Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Yıldız Yufka firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Yıldız Yufka firmamıza İstek ve taleplerinizi 24 Kasım 2017 Cuma Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (312) 375 87 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 97 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz