YILMAZ KARDEŞLER RESTAURANT KASAP VE FIRIN DEFNE

  • KIYMA -KUŞBAŞI
  • ŞİŞ TAVUK -KANAT
  • TEPSİ VE KAĞIT KEBABI
  • PİDE -LAHMACUN
  • SOĞUK MEZELER
  • SICAK SOĞUK İÇECEKLER
Sabit Telefon
Sabit Telefon
Cep Telefonu
Cep Telefonu
Adres
SAMANDAĞ YOLU ÜZERİ TAVLA BELDESİ Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıt ve Bitiş Tarihi
15.09.2011 - 25.03.2020
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Yılmaz Kardeşler Restaurant Kasap Ve Fırın Firması SÜLEYMAN VE RACİ YILMAZ Yönetiminde hatay ili defne ilçesinde Lokantalar, Fırınlar, Kasap ve Fırın sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 1416 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 268 kişi tarafından aranmıştır.
Yılmaz+Kardeşler+Restaurant+Kasap+Ve+Fırın+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Yılmaz Kardeşler Restaurant Kasap Ve Fırın Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Yılmaz Kardeşler Restaurant Kasap Ve Fırın İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Yılmaz Kardeşler Restaurant Kasap Ve Fırın Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Yılmaz Kardeşler Restaurant Kasap Ve Fırın Hakkında

Yılmaz Kardeşler Restaurant Kasap Ve Fırın Firmamız SÜLEYMAN VE RACİ YILMAZ Yönetiminde Hatay İlinde Defne İlçesi Tavla Mahallesi SAMANDAĞ YOLU ÜZERİ TAVLA BELDESİ Adresinde faaliyettedir.
Yılmaz Kardeşler Restaurant Kasap Ve Fırın Lokantalar, Fırınlar, Kasap ve Fırın, Kasaplar, Aile Kebap Salonu, Restaurantlar, Kasap sektörlerinde hizmet vermektedir.
Yılmaz Kardeşler Restaurant Kasap Ve Fırın Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Yılmaz Kardeşler Restaurant Kasap Ve Fırın firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Yılmaz Kardeşler Restaurant Kasap Ve Fırın firmamıza İstek ve taleplerinizi 17 Eylül 2019 Salı Günü 09:00 ile 23:00 Arası Açık iletebilir veya 0 (326) 574 58 ... Sabit Telefonu, 0 (533) 240 38 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 1416 kişi Ziyaret etmiş, 268 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 15 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.