YÜCE EKMEK FABRİKASI BAYRAMPAŞA

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Okul Sokak No: 36, Altıntepsi, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Yüce Ekmek Fabrikası firması İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Ekmek, Ekmek Fabrikaları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 4 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Yüce+Ekmek+Fabrikası+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Yüce Ekmek Fabrikası Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Bayrampaşa İlçesi Okul Sokak No: 36, Altıntepsi, Adresinde faaliyettedir.
Yüce Ekmek Fabrikası Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Ekmek, Ekmek Fabrikaları, Ekmek Satış Mağazaları, Ekmek Fabrikası sektörlerinde hizmet vermektedir.
Yüce Ekmek Fabrikası Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Yüce Ekmek Fabrikası firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Yüce Ekmek Fabrikası firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Ocak 2018 Perşembe Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 612 15 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 4 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.