YÜKSEL BAŞAK PASTA VE UN MAMÜLLERİ BANDIRMA

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Kaşif Acar Cd. No: 37, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Yüksel Başak Pasta ve Un Mamülleri firması Balıkesir ili Bandırma ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 108 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Yüksel+Başak+Pasta+ve+Un+Mamülleri+Balıkesir Firma+Rehberim+Üyesidir!

Yüksel Başak Pasta ve Un Mamülleri Hakkında

Firmamız Balıkesir İlinde Bandırma İlçesi Kaşif Acar Cd. No: 37, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Yüksel Başak Pasta ve Un Mamülleri Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Yüksel Başak Pasta ve Un Mamülleri firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Yüksel Başak Pasta ve Un Mamülleri firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Kasım 2017 Pazartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (266) 713 18 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 108 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz